Přiveďte bance nového klienta, dá vám odměnu 6000 korun

Petr Kučera Petr Kučera
10. 8. 2011 9:42
Provizi od GE Money Bank může získat klient, který přivede zájemce o hypotéku
Jedna ze starších reklamních kampaní GE Money v ulicích Prahy.
Jedna ze starších reklamních kampaní GE Money v ulicích Prahy. | Foto: Ludvík Hradilek

Praha - Odměnu šest tisíc korun nabízí GE Money Bank svým klientům, kteří přivedou nového zájemce o hypotéku.

Akce je určena jen pro klienty, kteří už si sami hypotéku u GE Money Bank sjednali. Další podmínkou je, že jimi doporučený zájemce u banky se žádostí uspěje a skutečně podepíše smlouvu.

Každý klient přitom může získat i více prémií úměrně počtu lidí, které pro banku získá. Nabídka platí od srpna do konce října, smlouvu pak stačí podepsat do konce listopadu.

Na akci může vydělat nejen doporučující, ale také doporučená osoba - banka jí totiž "odpustí" vstupní poplatek 2900 korun.

Foto: M&K Development
Čtěte více:
Zaplaťte, že se stanete naším klientem, chtějí banky
Za nejlevnější hypotéky zaplatíte víc, než láká reklama
Kolik teď zaplatíte za hypotéku? Nová tabulka úroků
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Bavorský premiér Söder uhájil předsednictví v CSU

Kongres německé vládní strany, bavorské Křesťanskosociální unie (CSU) v pátek zvolil do čela uskupení opět Markuse Södera. Dvaapadesátiletý politik, který je od loňska také bavorským premiérem, dostal 91,3 procenta hlasů delegátů, tedy ještě více než při lednovém prvním zvolení do čela strany.

Söder byl zvolen předsedou CSU poprvé 19. ledna, kdy dostal 87,4 procenta hlasů. Tehdy nahradil o 17 let staršího Horsta Seehofera, který ho po deseti letech v čele strany sám navrhl jako svého nástupce. Už loni v březnu Söder vystřídal Seehofera také ve funkci bavorského ministerského předsedy. Sedmdesátiletý Seehofer je teď německým ministrem vnitra a v roce 2021 hodlá odejít do politického důchodu.

Aktualizováno před 2 hodinami

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku na několik hodin uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Dopravní nehoda dvou kamionů u Ostrovačic na Brněnsku dnes zhruba na čtyři hodiny uzavřela dálnici D1 ve směru z Prahy na Brno. Kolize se obešla bez zranění, vyplývá z informací jihomoravské policie a hasičů. Před 10:00 se podařilo obnovit provoz jedním pruhem, oznámilo Ředitelství silnic a dálnic. Do té doby byla D1 neprůjezdná mezi sjezdem 178 u Ostrovačic a exitem 182 u Kývalky. Až zhruba do 18:00 ale v místě pokračovaly odklízecí práce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy