Nová reklama letiště: Muž v ní žádá přítelkyni o ruku

Magdaléna Daňková
8. 11. 2013 15:35
Letiště Václava Havla začalo reklamu šířit zejména na sociálních sítích
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Vojtěch Marek

Praha - Originální reklamu na sociálních sítích začalo šířit pražské letiště. Na dvouminutovém videu je scéna, ve které mladý Slovák žádá o ruku svou přítelkyni.

"S přítelkyní Michaelou odjíždíme ze Slovenska na Nový Zéland, čas návratu je neurčitý. Miluji ji a chci si ji vzít, a aby žádost o ruku nebyla jen tak obyčejná (přeci jen jsem se živil jako kreativec), chtěl bych ji požádat o ruku před odletem na vašem letišti," napsal Letišti Praha minulý týden muž. Informaci přinesl server iDNES.cz.

Zřízenci letiště mu vyhověli a žádost o ruku natočili."S pánem jsme se dohodli tak, že jeho prosbě vyhovíme a video pak využijeme na sociálních sítích, kde začínáme být aktivní," uvedla pro server mluvčí letiště Eva Krejčí.

Žádost o ruku na Letišti Václava Havla Praha / Marriage Proposal at Václav Havel Airport Prague
Žádost o ruku na Letišti Václava Havla Praha / Marriage Proposal at Václav Havel Airport Prague | Video:

Výroba videa prý stála několik tisíc korun.

Záběr z letištní haly v doprovodu tklivé hudby ukazuje mladého muže, který své přítelkyni vyznává lásku a poté poklekne a požádá ji o ruku. „A co ti mám teď na to říct?" zní první reakce překvapené ženy. Na otázku zda ano nebo ne nakonec odpoví se smíchem: "Ano!"

Poté přichází také zaměstnanci letiště se skleničkami šampaňského, aby snoubencům pogratulovali. Spot končí záběrem na letadlo, které vzlétá.

Podle Krejčí je příspěvek zatím nejsledovanější od září, počet zhlédnutí překročil trojnásobně počet dosavadních fanoušků stránek. Mluvčí dodala, že v budoucnu plánují videokampaně rozšířit.

 

Právě se děje

před 40 minutami

AS Řím gólem v nastavení vybojoval výhru nad Spezií

Fotbalisté AS Řím porazili gólem v nastavení nováčka italské ligy Spezii 4:3 a jsou třetí v tabulce. Dvěma brankami k výhře v zápase 19. kola pomohl Borja Mayoral. AS se pomstil Spezii za úterní vyřazení v osmifinále Italského poháru.

Mayoralovy branky pokaždé načaly gólový účet poločasu. Španělský útočník nejprve v 17. minutě otevřel skóre, chvíli po změně stran pak zařídil Římanům vedení 2:1, které navýšil v 55. minutě Karsdorp.

Spezia se přesto dokázala do utkání vrátit. Už v 59. minutě snížil Farias a v závěru normální hrací doby přiblížil nováčka k bodu Verde. Domácí se pozdním vyrovnáním zaskočit nenechali a v 92. minutě strhl výhru na jejich stranu Pellegrini.

AS odsunulo ze třetího místa Neapol, která ztrácí na "Giallorossi" tři body, má však dva duely k dobru.

Další zprávy