Nejlepší spoření, účty, půjčky a investice. Projděte si výsledky soutěže Finanční produkt roku

Ekonomika Ekonomika
4. 2. 2018 16:59
Vítěze neurčuje porota ani veřejnost, ale vyplývají z celoročního sledování a vyhodnocování pevně stanovených kritérií. Automaticky jsou zařazeny všechny produkty na trhu.

Spořicí účty

  1. Wüstenrot hypoteční banka - Wüstenrot Spořicí účet
  2. Air Bank - Spořicí účet
  3. Sberbank - Fér spoření Plus

Vítězem se nově stala Wüstenrot. V září přišla s akčním zvýhodněným úrokem 0,50 % p.a. pro všechny nové vklady. Akce trvala do 31. prosince 2017. Lidé tak mohli získat nadstandardní úrok až 1,1 % p.a. na částku od 30 tisíc do 1,5 milionu korun. Po dobu čtyř měsíců tak banka nabízela největší zhodnocení peněz v porovnání s konkurencí. Podmínkou bylo zafixování vložených peněz na jeden rok.

Druhé místo obhájila Air Bank. Třetí místo získala Sberbank, která před rokem tuto kategorii vyhrála.

Aktuální porovnání spořicích účtů najdete zde

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 34 minutami

Na Svět knihy přišlo zhruba 35 tisíc lidí, přes pokles jsou pořadatelé spokojeni

Pražský veletrh Svět knihy letos podle předběžných údajů navštívilo 34 až 36 tisíc lidí, zhruba o 30 procent méně než dřív. Vzhledem k okolnostem a dopadům pandemie koronaviru to mluvčí Jana Chalupová nicméně označuje za vynikající. Akce začala ve čtvrtek a skončila v neděli večer.

V posledním předpandemickém roce dorazilo rekordních 50 tisíc lidí. Letos zřejmě hrál roli i nižší počet návštěv školáků, neboť některé vyhlásily na pondělí před svátkem volno a děti mohly odjet na prodloužený víkend. Se zájmem jsou však pořadatelé nakonec spokojeni, byť ředitel Radovan Auer ještě ve čtvrtek doufal, že by letos mohl padnout rekord.

Zdroj: ČTK
Další zprávy