Krásné fotky "ošklivé" zeleniny. Podívejte se, kdo vyhrál ve čtenářské soutěži Křivák roku

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Do soutěže přišlo 96 soutěžních fotografií. Do druhého kola jsme vybrali padesát, které vám teď ukážeme. Největší zastoupení měly snímky připomínající postavy z filmů a pohádek či zvířátka. Na tomto obrázku je mrkvový mužíček, který vyrostl ve skleníku v Dobříči.
A zde je rajče Fešák, které vyrostlo v létě 2016 na zahrádce v Králově Dvoře - Počaplech. Tehdy desetileté Danielce dělalo několik dnů kamaráda.
Zvíře sestavené z kiwi. Jeho majitel ho nazval Kiwion zlatý a jeho snímek poslal z Nového Zélandu, kde pracoval na sadech při sklizni.
Na poli u zemědělce v Prostějově vyrostl zajíc. Ouško má malé, takže může někomu připomínat beránka...
Foto: Archiv Aktuálně.cz
Iva Špačková Iva Špačková
Aktualizováno 12. 6. 2017 10:20
Hanbatá rajčata či mrkve, srdíčka, filmové či pohádkové bytosti, monstra, propiska, zajíc nebo prstýnek. Do soutěže o Křiváka roku poslali čtenáři téměř sto snímků podivně vyrostlé zeleniny či ovoce. Do galerie jsme vybrali 50 nejlepších, deset z nich odměníme cenami od partnerů soutěže – řetězců Tesco, Penny Market a e-shopu Rohlik.cz. Pro vstup do přehledu klikněte na první snímek.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy