Magnesia porazila v důvěře mattonku. Podívejte se, jakým značkám Češi nejvíce věří

Iva Špačková Iva Špačková
8. 11. 2018 21:01
Češi jsou svým oblíbeným značkám spíše věrni, ukázal to čtvrtý ročník rozsáhlé ankety o nejdůvěryhodnější značky. O vítězích mezi 600 značkami rozhodovalo 4000 nakupujících. Podívejte se na podrobné výsledky.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: archiv
Foto: Atoz Marketing

Zajímavosti

  • Ačkoliv v kategorii alkoholu zvítězila značka Božkov, pokud by hlasovali jen lidé od 18 do 24 let, tak by zvítězil Jack Daniel's, na druhém místě by u nich skončil Jägermeister a Božkov by stál až na nejspodnější příčce "bedny".
  • Jinak by dopadlo také pořadí u e-shopů s potravinami. Celkově zvítězilo iTesco, ale mladí by poslali na vrchol stupně vítězů Rohlík.cz a stříbrem by ocenili Košík.cz.
  • Také čokoládové cukrovinky, kde zvítězil Orion, by dopadly jinak, kdyby o nich hlasovaly jen ženy. Ty by totiž daly přednost značkám Lindt a Milka.
  • Jinak by dopadlo i pořadí prodejců knih. Ačkoliv ženy a muži se celkově shodli na Levných knihách, pokud by hlasovali jen vysokoškoláci a i lidé s vyšším odborným vzděláním, zvítězily by Knihy Dobrovský. 
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Čeští plochodrážníci vybojovali stříbro ve MS družstev na dlouhé dráze

Historického úspěchu dosáhli čeští jezdci v mistrovství světa družstev na dlouhé ploché dráze, když v německé Vechtě vybojovali stříbrné medaile. Josef Franc, Hynek Štichauer a Martin Málek podlehli ve finále Francouzům, kteří obhájili loňský premiérový triumf.

O velké překvapení se čeští reprezentanti postarali v semifinále, v němž před deseti tisíci diváků vyřadili favorizované Němce. Domácímu týmu nepomohl ani úřadující světový šampion mezi jednotlivci Martin Smolinski. Osminásobní mistři světa se museli spokojit s bronzem.

Dosavadním největším úspěchem českých jezdců bylo třetí místo z roku 2016 z Mariánských Lázní.

před 7 hodinami

Volejbalisté porazili na ME bez ztráty setu Estonsko

Čeští volejbalisté zaznamenali na mistrovství Evropy první výhru ve skupině D. Svěřenci trenéra Michala Nekoly dnes v Rotterdamu i díky deseti esům zdolali Estonsko 3:0 po setech 25:18, 34:32 a 28:26.

Nejvíce bodujícím hráčem utkání byl český univerzál Jan Hadrava s 23 body. Dramatický druhý i třetí set navíc vždy ukončil nechytatelným podáním.

Dalšími českými soupeři budou v pondělí mistři světa Poláci. Pak je ještě čeká Nizozemsko a Černá Hora. Do osmifinále postoupí nejlepší čtveřice.

Další zprávy