Magnesia porazila v důvěře mattonku. Podívejte se, jakým značkám Češi nejvíce věří

Iva Špačková Iva Špačková
8. 11. 2018 21:01
Češi jsou svým oblíbeným značkám spíše věrni, ukázal to čtvrtý ročník rozsáhlé ankety o nejdůvěryhodnější značky. O vítězích mezi 600 značkami rozhodovalo 4000 nakupujících. Podívejte se na podrobné výsledky.
Foto: Atoz Marketing

Zajímavosti

  • Ačkoliv v kategorii alkoholu zvítězila značka Božkov, pokud by hlasovali jen lidé od 18 do 24 let, tak by zvítězil Jack Daniel's, na druhém místě by u nich skončil Jägermeister a Božkov by stál až na nejspodnější příčce "bedny".
  • Jinak by dopadlo také pořadí u e-shopů s potravinami. Celkově zvítězilo iTesco, ale mladí by poslali na vrchol stupně vítězů Rohlík.cz a stříbrem by ocenili Košík.cz.
  • Také čokoládové cukrovinky, kde zvítězil Orion, by dopadly jinak, kdyby o nich hlasovaly jen ženy. Ty by totiž daly přednost značkám Lindt a Milka.
  • Jinak by dopadlo i pořadí prodejců knih. Ačkoliv ženy a muži se celkově shodli na Levných knihách, pokud by hlasovali jen vysokoškoláci a i lidé s vyšším odborným vzděláním, zvítězily by Knihy Dobrovský. 
 

Právě se děje

před 32 minutami

Ústecký kraj pošle Vejprtům milion, zaměstnanci vybrali 70 tisíc korun

Radní Ústeckého kraje schválili na pomoc Vejprtům po tragickém požáru milion korun. Částku budou schvalovat v pondělí zastupitelé. Zaměstnanci krajského úřadu mezi sebou vybrali 70 tisíc korun, dnes je předají městu, ve kterém v neděli při požáru domu pro zdravotně postižené zemřelo osm mužů, 30 lidí záchranáři ošetřili. 

Milion korun z fondu pro mimořádné události má pomoci s likvidací následků požáru v domově Kavkaz. Objekt je podle statika nyní neobyvatelný, musí se vyměnit ohořelé části, vymalovat, uklidit. Lidé začnou s úklidem poté, co si dům prohlédne zástupce pojišťovny.

Ústecký kraj zajistil občanům města Vejprty, včetně klientů domova a jeho zaměstnanců psychosociální pomoc. Zástupci města mohou kontaktovat humanitární organizace, jejichž součástí jsou centra krizové intervence.

Další zprávy