Foto: Lidl zahájil zásadní proměnu. Podívejte se, čím chce zaujmout "prodejna nové generace"

Foto: Lidl zahájil zásadní proměnu. Podívejte se, čím chce zaujmout "prodejna nové generace"
Svou první prodejnu "nové generace" ve střední a východní Evropě představil v pátek novinářům obchodní řetězec Lidl. Je v Berouně a pro veřejnost se otevře v pondělí.
Na stejném místě stála až do letošního léta klasická prodejna Lidlu. Firma ji zbourala a nahradila zcela novou. Větší a na první pohled modernější.
Německý řetězec už nechce být synonymem skromně vybavených obchodů pro chudé. Nové prodejny lákají na komfortnější nakupování.
Mají například výrazně širší uličky, větší odkládací prostor za pokladnami, ...
Foto: Lidl
Petr Kučera Ludvík Hradilek Petr Kučera, Ludvík Hradilek
4. 12. 2015 14:06
Německý řetězec Lidl už nechce být synonymem skromně vybavených obchodů pro chudé.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 8 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy