Foto: Kaufland v rozkladu. Vydejte se na dobrodružnou cestu prodejnou

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Je čtvrtek - den, kdy se v Kauflandu mění akční letáky a přichází nové zboží za lákavé ceny. Před třetí hodinou odpoledne vcházím do hypermarketu v pražské Podbabě.
Zákazníci si na sociálních sítích stěžují, že akční zboží mizí často už jen pár hodin po spuštění nových slev. V oddělení zeleniny ale zatím přepravky prázdné nejsou.
Horší je to s kvalitou nabízeného sortimentu. Uhnilé bylinky jdou proti sloganu "Kvalita, která chutná. Každodenní čerstvost je to pravé pochutnání." Právě tím se Kaufland snaží otočit vnímání zákazníků a ukázat, že není hlavně levným, nýbrž kvalitním hypermarketem.
Nepříjemné je množství překážek, kterým se tu musím při projíždění uličkami vyhýbat.
Foto: Iva Špačková
Iva Špačková Iva Špačková
23. 4. 2018 6:30
Dlouhé fronty, chybějící zboží, nepořádek. Úroveň prodeje v Kauflandu se výrazně zhoršila, stěžují si v posledních měsících zákazníci. Vyzkoušeli jsme proto náhodně vybranou prodejnu v Praze. Prohlédněte si, jak to tam vypadalo.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 21 minutami

Putin prodloužil o další rok zákaz dovozu potravin ze Západu

Ruský prezident Vladimir Putin opět prodloužil platnost svého nařízení o zákazu dovozu potravin ze zemí, které po ruské anexi ukrajinského poloostrova Krym na jaře 2014 přijaly sankce proti ruským společnostem a ruským představitelům.

Ruská odveta za západní sankce se prodlužuje do konce roku 2022, uvedl internetový list Gazeta.ru s odvoláním na dokument zveřejněný v úředním věstníku. Putin své rozhodnutí odůvodnil "ochranou národních zájmů".

Zdroj: ČTK
Další zprávy