reklama
 
 

H&M otvírá největší prodejnu v Česku. Nabídne kompletní sortiment i limitované edice

27. 6. 2018 17:20
Nabídku oblečení a módních doplňků rozšíří bytový textil a zařízení H&M Home a kosmetika H&M Beauty.

Praha - Oděvní řetězec H&M rozšířil svou prodejnu v pražském Myslbeku na 4000 metrů čtverečních. Obchod, který firma otevře v sobotu, bude největší prodejnou společnosti v Česku. Nabídku oblečení a módních doplňků rozšíří bytový textil a zařízení H&M Home a kosmetika H&M Beauty.

H&M má v ČR zhruba padesátku obchodů. Prodejnu v Myslbeku firma otevřela v roce 2005. "Je to největší obchod v ČR v nejlepší lokalitě a s kompletním sortimentem, který značka nabízí," uvedl k nové prodejně oblastní manažer H&M pro Českou republiku Lukasz Janowski.

Nově se bude řetězec v Myslbeku prezentovat limitovanými edicemi, které vznikly ze spolupráce s proslulými návrháři a módními designéry. Prodejna bude mít dva vstupy - jeden z ulice Na Příkopě, druhý z nákupní galerie. Modernizací prošlo i zázemí pro kupující, včetně převlékacích kabinek.

Tržby švédského prodejce oděvů Hennes & Mauritz (H&M) stouply v Česku ve finančním roce 2015/2016 o 12 procent na 3,1 miliardy korun. Zisk společnosti se zvýšil o dva miliony na 145 milionů korun. V tuzemsku funguje i internetový obchod značky.

autor: ČTK | 27. 6. 2018 17:20

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama