Hledáme nejzajímavější účtenku. Podívejte se na první z nich a pošlete nám další

Iva Špačková Iva Špačková
23. 2. 2017 7:33
Odnesli jste si z obchodu, restaurace nebo jiného podniku zajímavou účtenku či vstupenku? Podělte se o ni se čtenáři. Ty nejzajímavější odměníme malým dárkem.
Metrová účtenka.
Metrová účtenka. | Foto: Iva Špačková

Praha - Rekordně dlouhé účtenky, které lze obtížně archivovat. Zajímavé vzkazy pro zákazníky. Samá šťastná čísla nebo pěkná kombinace jako při hodu kostkami. Různé obrázky. Nezvykle nazvané položky. Zajímavá účtenka může vypadat různě a kromě finanční správy jistě zaujme i naše čtenáře.

Vstupenky za účtenky

Botanická zahrada - výstava orchidejí

Čtenáři, kteří zašlou tři nejzajímavější účtenky, které vyhodnotí porota Aktuálně.cz, získají každý dvě vstupenky na výstavu orchidejí do skleníku Fata Morgana v Botanické zahradě v Praze v Troji. Výstava potrvá od 3. do 19. března 2017. Kdo by vstupenky nevyužil, získá drobný dárek.

Inspirujte se v naší - zatím jen krátké - fotogalerii a pošlete nám své tipy.  Soutěž začíná 23. února a končí 5. března, tedy po startu druhé vlny elektronické evidence tržeb (EET). Zajímavé fotografie zveřejníme a tři nejlepší, které v redakci získají nejvíce hlasů, získají malý dárek.

Snímky účtenek posílejte na adresu [email protected] a napište, čím jsou podle vás zajímavé. Připište jméno, kontaktní adresu (tu samozřejmě nebudeme zveřejňovat) a místo, kde jste účtenku dostali.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Evropská unie je neskutečně silná a životem pulzující organizace, řekl podle Reuters americký prezident Joe Biden na summitu zemí skupiny G7.

Zdroj: ČTK
Další zprávy