Foto: Sorry jako, metrová účtenka i krásná čísla. Tak vypadají zajímavé účtenky

Foto: Sorry jako, metrová účtenka i krásná čísla. Tak vypadají zajímavé účtenky
Tato účtenka měří přesně 100 cm.
Dlouhá je i proto, že každá položka, byť se opakuje, zaujímá až tři řádky dokladu o placení. Takže třeba 24 jogurtů Jogobella se kvůli tomu natáhlo na 29 centimetrů.
Šťastné sedmičky.
Šťastné trojky.
Foto: Iva Špačková
Iva Špačková Iva Špačková
20. 2. 2017 0:00
Odnesli jste si z obchodu, restaurace nebo jiného podniku zajímavou účtenku? Podělte se o ni se čtenáři. Ty nejzajímavější odměníme malým dárkem.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 40 minutami

Rakety vypálené z Gazy na Izrael zabily dvě ženy

Rakety odpálené z palestinského Pásma Gazy v jihoizraelském Aškelonu zabily dvě ženy, píše agentura Reuters s odvoláním na záchranné služby. Patrně jde o první izraelské oběti přeshraničního násilí, které začalo v pondělí.

Premiér Benjamin Netanjahu v reakci prohlásil, že Izrael nyní nálety na Pásmo Gazy znásobí. "Po zhodnocení situace se rozhodlo, že zesílíme jak četnost, tak sílu útoků," prohlásil.

Podle webu The Times of Israel raketa zasáhla v Aškelonu rodinný dům. Jednou z obětí je podle izraelských médií 80letá žena.

Izraelské nálety v Gaze si od pondělního večera podle tamního ministerstva zdravotnictví vyžádaly životy 26 Palestinců včetně devíti dětí a ženy. Podle palestinského ministerstva zdravotnictví je zraněno přes 120 lidí.

Zdroj: ČTK
před 41 minutami

Buffon se definitivně loučí s Juventusem, kariéru ještě nekončí

Slavný italský brankář Gianluigi Buffon na konci sezony po vypršení kontraktu podruhé opustí Juventus Turín. S kariérou se ale třiačtyřicetiletý gólman neloučí, v případě výhodné nabídky je připraven pokračovat.

Buffon přišel do Juventusu v roce 2001 z Parmy a od té doby působil pouze v Turíně s výjimkou sezony 2018/19, kdy chytal za Paris Saint-Germain.

"Má budoucnost je jasná. Letos definitivně skončí má dlouhá a nádherná zkušenost s Juventusem. Dal jsem mu všechno a všechno jsem dostal. Došli jsme na konec cesty a je správné se rozloučit," řekl Buffon pro beIN Sports. "Buď ukončím kariéru nebo najdu příležitost, jež mě bude motivovat," dodal k budoucnosti mistr světa z roku 2006.

Další zprávy