Foto: Kvalitní benzin už nestačí. Pumpy lákají na nové a zdravější občerstvení

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Síť Shell představila v prosinci nový koncept občerstvení pro dálniční čerpací stanice nazvaný delibyShell. Stravovací koutky mohou lidé navštívit v Příšovicích u Turnova (D10) a Popůvkách u Brna (D1). V roce 2018 by se mělo přidat dalších deset stanic.
Firma mluví o čtyřech hlavních pilířích – novém rychlém občerstvení, kvalitní kávě, fresh baru a příjemném posezení. "Nabízíme velmi vysokou kvalitu kávy – máme vlastní kávu deli2go a na všech dálničních stanicích kávu Costa Coffee," říká mluvčí Shell v ČR Petr Šindler. Firma vedle toho zahájila spolupráci s fresh barem Fruitisimo, který se momentálně nachází na čtyřech dálničních stanicích - Všechlapech, Rozvadově, Příšovicích a Popůvkách.
V nabídce nově upravených stanic v Popůvkách na D1 a v Příšovicích na D11 je nyní standardně teplá polévka a úplnou novinkou jsou pak speciality z grilu. Nechybí dětské menu, oblíbené wrapy nebo rozšířená nabídka hot dogů. V nabídce studené kuchyně je třeba čerstvě připravovaný fit croissant s krabí pomazánkou.
Shell spolupracuje s profesionálním šéfkuchařem Filipem Sajlerem. "Společně se specialisty společnosti Shell vytvořil šest jídel reflektujících nejmodernější gastronomické trendy. Tři z nich budou v rámci předbaleného sortimentu dostupné také na většině čerpacích stanic Shell. Příkladem je poslední dobou velmi oblíbená bageta bánh mi, jejíž původní receptura pochází z Vietnamu. Filip je rovněž autorem receptury jednoho amerického hot dogu nebo krůtí šunky ve švédském chlebu s fíky a špenátem," upřesňuje mluvčí.
Foto: Eva Srpová
Jana Kohoutová Jana Kohoutová
29. 12. 2017 7:25
Shell, MOL, Benzina i OMV investují do nabídky občerstvení. Podívejte se, jak z vás čerpací stanice chtějí dostat víc peněz než jen za pohonné hmoty.

 

 
 
 
 

Právě se děje

před 22 minutami

Zdražování nových bytů v Praze na konci roku zpomalilo meziročně z 11,4 procenta na 4,4 procenta

Další zprávy