Foto: Kvalitní benzin už nestačí. Pumpy lákají na nové a zdravější občerstvení

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Síť Shell představila v prosinci nový koncept občerstvení pro dálniční čerpací stanice nazvaný delibyShell. Stravovací koutky mohou lidé navštívit v Příšovicích u Turnova (D10) a Popůvkách u Brna (D1). V roce 2018 by se mělo přidat dalších deset stanic.
Firma mluví o čtyřech hlavních pilířích – novém rychlém občerstvení, kvalitní kávě, fresh baru a příjemném posezení. "Nabízíme velmi vysokou kvalitu kávy – máme vlastní kávu deli2go a na všech dálničních stanicích kávu Costa Coffee," říká mluvčí Shell v ČR Petr Šindler. Firma vedle toho zahájila spolupráci s fresh barem Fruitisimo, který se momentálně nachází na čtyřech dálničních stanicích - Všechlapech, Rozvadově, Příšovicích a Popůvkách.
V nabídce nově upravených stanic v Popůvkách na D1 a v Příšovicích na D11 je nyní standardně teplá polévka a úplnou novinkou jsou pak speciality z grilu. Nechybí dětské menu, oblíbené wrapy nebo rozšířená nabídka hot dogů. V nabídce studené kuchyně je třeba čerstvě připravovaný fit croissant s krabí pomazánkou.
Shell spolupracuje s profesionálním šéfkuchařem Filipem Sajlerem. "Společně se specialisty společnosti Shell vytvořil šest jídel reflektujících nejmodernější gastronomické trendy. Tři z nich budou v rámci předbaleného sortimentu dostupné také na většině čerpacích stanic Shell. Příkladem je poslední dobou velmi oblíbená bageta bánh mi, jejíž původní receptura pochází z Vietnamu. Filip je rovněž autorem receptury jednoho amerického hot dogu nebo krůtí šunky ve švédském chlebu s fíky a špenátem," upřesňuje mluvčí.
Foto: Eva Srpová
Jana Kohoutová Jana Kohoutová
29. 12. 2017 7:25
Shell, MOL, Benzina i OMV investují do nabídky občerstvení. Podívejte se, jak z vás čerpací stanice chtějí dostat víc peněz než jen za pohonné hmoty.

 

 
 
 
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy