Levné BMW, hrob s nebožtíkem, byt či parohy. Podívejte se, co nabízí stát v dražbě

Iva Špačková Iva Špačková
28. 5. 2018 6:12
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových spustil portál, kde prodává státní majetek. Některé věci jsou výhodné, jiné bizarní a leckteré by člověk nechtěl ani zadarmo. Podívejte se, co a za kolik můžete v dražbě získat.
Foto: ÚZSVM

Nářadí

  • Okres: Brno-město
  • Cena: 320 Kč
  • Minimální navýšení ceny: 10 Kč
  • Popis: Soubor nářadí obsahuje celkem 26 položek. Nářadí je použité. Sestava: pákové kleště 1 ks, francouzský klíč 1 ks, imbus klíč - sada 4 ks, stranový klíč velikosti 10-11 1 ks, takzvané bity - sada 10 ks, momentový klíč 1 ks, nástavec k momentovému klíči 2 ks, zahradnické nůžky zn. Gardol GDGSB 185 1 ks, plochý šroubovák 4 ks, špachtle 1 ks.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně v Rovníkové Guineji

Nejméně 20 mrtvých a zřejmě stovky zraněných si dnes vyžádala série výbuchů na vojenské základně v přístavním městě Bata, které je ekonomickou metropolí Rovníkové Guineje. Záběry ve státní televizi ukázaly poničené domy a mnoho zraněných, zejména dětí. Televize informuje nejméně o čtyřech explozích, vážně poškozené jsou i vzdálenější budovy ve městě, uvedly zahraniční tiskové agentury.

První informace naznačují, že exploze se ozvaly v muničním skladu vojenské základny ve čtvrti Nkoa Ntoma, kterou využívají hlavně speciální síly a četnictvo. Právě z této základny podle záběrů stoupal po výbuších černý dým.

"Město Bata se stalo obětí nehody způsobené nedbalostí jednotky odpovědné za hlídání skladišť dynamitu, výbušnin a munice ve vojenském táboře Nkoa Ntoma, která se vznítila od jisker od ohnišť na polích zemědělců. Vše nakonec vybuchlo," uvedl prezident Teodoro Obiang Nguema citovaný agenturou AFP. Prezident nařídil prošetření celé události a požádal mezinárodní společenství o pomoc.

Zdroj: ČTK
Další zprávy