Levné BMW, hrob s nebožtíkem, byt či parohy. Podívejte se, co nabízí stát v dražbě

Iva Špačková Iva Špačková
28. 5. 2018 6:12
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových spustil portál, kde prodává státní majetek. Některé věci jsou výhodné, jiné bizarní a leckteré by člověk nechtěl ani zadarmo. Podívejte se, co a za kolik můžete v dražbě získat.
Foto: ÚZSVM

Nářadí

  • Okres: Brno-město
  • Cena: 320 Kč
  • Minimální navýšení ceny: 10 Kč
  • Popis: Soubor nářadí obsahuje celkem 26 položek. Nářadí je použité. Sestava: pákové kleště 1 ks, francouzský klíč 1 ks, imbus klíč - sada 4 ks, stranový klíč velikosti 10-11 1 ks, takzvané bity - sada 10 ks, momentový klíč 1 ks, nástavec k momentovému klíči 2 ks, zahradnické nůžky zn. Gardol GDGSB 185 1 ks, plochý šroubovák 4 ks, špachtle 1 ks.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Ve velkém procesu v Salvadoru odsoudili 373 členů známého gangu

Salvadorský soud dnes poslal do vězení 373 členů nechvalně proslulé zločinecké organizace Mara Salvatrucha. Výše trestů se různí, některé jsou v délce až 74 let. Podle agentury AP o tom informovala tisková služba příslušného soudu v hlavním městě San Salvadoru.

Během procesu se podle soudních dokumentů mimo jiné potvrdila tajná jednání mezi kriminálními skupinami a politiky ohledně podpory ve volbách v roce 2014. Potvrdily to předložené důkazy ve formě videozáznamů, fotografií a přepisů zachycených telefonních rozhovorů.

Předsedající soudce Godofredo Salazar v této souvislosti kritizoval prokurátory, že nevznesli obžalobu vůči politikům jak z levicové Fronty národního osvobození Farabunda Martího (FMLN), tak z pravicového Nacionalistického republikánského spojenectví (ARENA).

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Před pěti lety z bankomatu v Mělníku zmizelo šest milionů korun, policie nyní obvinila dva muže

Policie zadržela dva muže, kteří jsou podezřelí z toho, že před pěti lety vykradli bankomat v Mělníku. Podle kriminalistů z něho odnesli šest milionů korun. Hrozí jim pět až 12 let vězení.

"Pracovali v bezpečnostní agentuře, která poskytuje služby v převozu peněz a provozuje bezpečnostní systémy. Měli tak detailní znalosti o chodu společnosti, znali způsob manipulace s kazetami na bankovky a jejich doplňování do bankomatů," uvedla mluvčí.

Policisté oba, čtyřicetiletého a čtyřiačtyřicetiletého muže, zadrželi 4. prosince. Obvinili je z vloupání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy