Deset věcí, které vás štvou při nakupování v řetězcích. Vyberte tu nejhorší

Iva Špačková Iva Špačková
15. 9. 2017 6:47
Dlouhé fronty, chybějící zboží v regálech, nepřehledně inzerované slevy nebo málo místa na parkovišti. To jsou jedny z nejčastějších věcí, které lidem vadí při nakupování. Podívejte se na deset příkladů, které jsme za poslední měsíce zdokumentovali, a na konci hlasujte, co zlobí nejvíc vás.
Foto: Iva Špačková

Chybí zboží z letáku

Nedostatek zboží, na jehož slevu lákal obchod v letáku, rozzlobí každého, kdo přišel hlavně kvůli němu. Někdy v regálu nenajdeme ani jeden inzerovaný a přitom oblíbený výrobek.

Po kritice nebo po pokutách od České obchodní inspekce kvůli chybějícímu "zboží v akci" se řetězce vždy snaží zlepšit. Po čase však jejich odhodlání postupně vyprchává a vyprodané akční zboží je občas k vidění skoro v každém větším řetězci.

Billa - jako jediná společnost - nyní na svém webu garantuje, že v případě vyprodaného zboží v letáku nabídne alespoň výrobek srovnatelné kvality za stejnou cenu. Jakým pivem by však nahradila například specifickou značku Pilsner Urquell (na obrázku v prodejně Albert), však není jasné.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy