Kdo uspěl v soutěži Panelák roku 2008? Podívejte se

Kdo uspěl v soutěži Panelák roku 2008? Podívejte se
Takto vypadal dům SBD Přerov před rekonstrukcí.
Poznáte, kde to je?
Stejný blok domů jako na předchozím obrázku. Dílo ve Volkově ulici v Praze 9 získalo v soutěži Panelák roku 2008 stříbrnou medaili.
Mezi hity patří rekonstrukce lodžií. Takhle luxusní vznikly ve zmíněné Volkově ulici.
Foto: SČMBD
Petr Kučera Petr Kučera
20. 6. 2009 0:34

Praha - Vítězem soutěže Panelák roku 2008 se stal dům SBD Přerov v tamní ulici Osmek. Do soutěže, vyhlášené Svazem českých a moravských bytových družstev (SČMBD) se přihlásilo celkem 78 objektů. Výsledky určila odborná komise SČMBD, Českého svazu stavebních inženýrů a partnerů soutěže.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 hodinami

Bouřky rozvodnily některé toky, dopravu komplikovaly popadané stromy

Bouřky a vydatné večerní deště ve středu večer rozvodnily v Česku některé toky, poničily střechy a komplikovaly dopravu na železnici. V jižních Čechách vystoupaly dva potoky, Křemžský a Zlatý na 3. povodňový stupeň, tedy ohrožení. Obec Ktiš na Prachaticku voda odřízla od okolí, před 23:00 se ale situace uklidnila. Třetího stupně dosáhl večer také potok Botič v Jesenici u Prahy, v osadě Kocanda večer pytlovali.

Silné bouřky dnes přecházejí v pásu od východu Středočeského kraje přes Vysočinu do Pardubického a Královéhradeckého kraje. Podle meteorologů při nich může napršet až 90 litrů na metr čtvereční a řeky odvodňující Šumavu a Novohradské hory mohou dosáhnout i na třetí povodňový stupeň.

Zdroj: ČTK
Další zprávy