Jak ušetřit na hypotéce? Odborník odpovídal online

Petr Kučera Petr Kučera, pek
28. 5. 2009 16:55
Uvažujete o refinancování? Jak postupovat při vyjednávání s bankou?

Jak ušetřit na splátkách hypotéky? Patříte mezi zhruba 40 tisíc lidí, kterým letos skončí fixace úrokové sazby, a uvažujete o refinancování? Jak postupovat při vyjednávání s bankou?

Na tyto i další otázky vám online odpovídal Milan Roček, šéf Asociace hypotečních makléřů a výkonný ředitel společnosti Hyposervis.

Nestrannost odpovědí by měl zaručit fakt, že společnost nabízí produkty všech tuzemských poskytovatelů hypoték a většiny nejvýznamnějších stavebních spořitelen na českém trhu, přičemž od všech má údajně stejnou provizi.


Ve sporu o vlastnictví jde i o další objekty - městský bazén, některé budovy střední školy a učiliště nebo budovu bývalé polikliniky (na snímku).
Ve sporu o vlastnictví jde i o další objekty - městský bazén, některé budovy střední školy a učiliště nebo budovu bývalé polikliniky (na snímku). | Foto: Ondřej Besperát
Čtěte také:
Zlevňování hypoték skončilo, průměrná sazba je 5,54 %
Refinancujete hypotéku? Můžete přijít o daňové výhody
Končí vám fixace hypotéky? Pozor na neznámé triky bank

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Rýmuje o Havlovi a Bibli. Mistrem Česka ve slam poetry se stal Strýc Pepin

Mistrem Česka ve slam poetry, tedy v přednesu vlastních básnických textů, se tuto sobotu v zaplněné pražské MeetFactory stal nováček mezi slamery vystupující pod přezdívkou Strýc Pepin. Porazil 11 kolegů, kteří do finále postoupili z kvalifikačních kol v 11 městech.

Asi s deseti exhibicemi je Strýc Pepin, vítěz klasifikačního kola v Ústí nad Labem, na české slamerské scéně nováčkem. V prvním kole přednesl báseň o návštěvě knihovny a čtení Bible, ve druhém pobavil publikum satirickým textem o působení Václava Havla na sociální platformě, na níž sdílí své fotografie. "Věřil jsem, že to v Praze bude fungovat," řekl slamer na dotaz, proč vybral zrovna tato díla.

První ročník mistrovství republiky ve slam poetry se uskutečnil roku 2003 na olomouckém literárním festivalu Poezie bez hranic. Finále se dlouho konala v brněnském klubu Fléda. Do Prahy se slamerské klání přesunulo v roce 2016. Galavečer v MeetFactory moderoval slamer Anatol Svahilec.

Zdroj: ČTK
Další zprávy