Foto: Nejlevnější byty v Česku. Prohlédněte si, co nabízejí realitní kanceláře

Foto: Nejlevnější byty v Česku. Prohlédněte si, co nabízejí realitní kanceláře
Nachází se v posledním patře sedmipatrového panelového domu.
Současný majitel tento byt prodává za 250 000 korun. V Praze se cena podobného panelového bytu pohybuje v rozmezí od tří do čtyř milionů korun.
Celková rozloha bytu je 61 metrů čtverečních.
Byt prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí.
Foto: RE/MAX
Adam Váchal Markéta Zemánková Adam Váchal, Markéta Zemánková
26. 2. 2017 15:27
Byt 3+1 po rekonstrukci za 250 tisíc korun? Ano, pokud vám nevadí poslední patro paneláku v severočeské Bílině. Vybrali jsme pro vás podobné nabídky.
 

Právě se děje

před 9 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy