Foto: Banky lákají na kávu a rady od kamaráda. Podívejte se na novou tvář poboček

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Designovou i komunikační proměnu bankovních poboček v Česku přinesl vstup Air Bank v roce 2011. Vsadila na moderní vzhled s neformálním nábytkem, místo „protivníka za přepážkou“ se z bankéře mohl stát poradce, který si sedne hned vedle, dívá se do stejného monitoru jako vy a nic před vámi netají.
Jednoduché, neformální a přívětivé bylo jak prostředí pobočky, tak i samotné produkty a jejich smluvní podmínky.
"Nešlo jen o jednu či dvě testovací pobočky, jako to zkoušejí některé jiné banky, ale o nové moderní pojetí celé sítě poboček. Dnes jich máme už 35," říká mluvčí Air Bank Jana Karasová.
Bankomaty uvnitř poboček Air Bank nabídly jako první v Česku možnost vybrat si, v jakých bankovkách chcete požadovanou částku vydat. Lidé se tak mohli snadněji vyhnout situaci, kdy dostanou jen samé "velké" bankovky, přestože zrovna potřebují drobné, či naopak.
Foto: Česká spořitelna
Jana Králová
22. 1. 2018 7:00
Tuzemské banky se snaží, aby i klienti běžně používající internetové či mobilní bankovnictví čas od času zavítali na pobočku. Právě osobní kontakt s bankéřem je totiž jednou z mála možností, jak jim prodat další produkty. Projděte si, čím chtějí zaujmout vaše smysly.
 

Právě se děje

Další zprávy