reklama
 
 

České Las Vegas: Sazka mění moderátory i losování

9. 1. 2014 16:07
Společnost Sazka mění studio a moderátory pro losování her.

Praha - Sazka mění studio a moderátory pro losování her Sportka, Šťastných 10 a Euromiliony. Součástí modernizace jsou i zcela nové znělky, hudbu složil Jan P. Muchow.

Dosavadní moderátorské trio odchází. Noví moderátoři - Romana Goščíková a Tomáš Matuška - prošli náročným výběrem. Pětikolového castingu se zúčastnilo zhruba dvě stě adeptů, vítěznou dvojici vybrali odborníci i veřejnost. Moderátoři se budou moci volně pohybovat po studiu.

„Vyhrávat peníze je přece veselá věc, proto jsme i nové pořady koncipovali jako zábavné,  barevné a hravé, prostě takové české Las Vegas", říká režisér losování Rudolf Kudrnáček.

Součástí studia jsou plazmové obrazovky či digitální LED stěna. „Při přípravě nového konceptu vysílání jsme proto také analyzovali losovací pořady některých velkých a úspěšných evropských loterií," připomíná Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Jednou měsíčně, vždy při mimořádném losování Sportky, bude součástí pořadu i rozhovor se známými osobnostmi, zejména ze sportovní oblasti. "Jako první představíme olympijského vítěze Jana Železného," prozradil Chvátal.

Nemění se čas ani délka pořadů - tedy dvě minuty a dvacet vteřin u klasického losování.

autor: Ekonomika | 9. 1. 2014 16:07

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama