České Las Vegas: Sazka mění moderátory i losování

Ekonomika Ekonomika
9. 1. 2014 16:07
Společnost Sazka mění studio a moderátory pro losování her.
Nový moderátor.
Nový moderátor. | Foto: Sazka

Praha - Sazka mění studio a moderátory pro losování her Sportka, Šťastných 10 a Euromiliony. Součástí modernizace jsou i zcela nové znělky, hudbu složil Jan P. Muchow.

Dosavadní moderátorské trio odchází. Noví moderátoři - Romana Goščíková a Tomáš Matuška - prošli náročným výběrem. Pětikolového castingu se zúčastnilo zhruba dvě stě adeptů, vítěznou dvojici vybrali odborníci i veřejnost. Moderátoři se budou moci volně pohybovat po studiu.

„Vyhrávat peníze je přece veselá věc, proto jsme i nové pořady koncipovali jako zábavné,  barevné a hravé, prostě takové české Las Vegas", říká režisér losování Rudolf Kudrnáček.

Součástí studia jsou plazmové obrazovky či digitální LED stěna. „Při přípravě nového konceptu vysílání jsme proto také analyzovali losovací pořady některých velkých a úspěšných evropských loterií," připomíná Robert Chvátal, generální ředitel Sazky.

Jednou měsíčně, vždy při mimořádném losování Sportky, bude součástí pořadu i rozhovor se známými osobnostmi, zejména ze sportovní oblasti. "Jako první představíme olympijského vítěze Jana Železného," prozradil Chvátal.

Nemění se čas ani délka pořadů - tedy dvě minuty a dvacet vteřin u klasického losování.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy