Hledá se banka, která přišla s nejlepší novinkou. Hlasujte v anketě o inovátora roku

Filip Sýkora
2. 6. 2018 19:15
V soutěži nazvané Bankovní inovátor soutěží novinky uvedené na trh během let 2017 a 2018.

Úvodem

Foto: Moneta Money Bank

V soutěži nazvané Bankovní inovátor soutěží novinky uvedené na trh během let 2017 a 2018. Akce je součástí projektu Nejlepší banka pořádané Hospodářskými novinami.

Každá banka mohla sama bezplatně nominovat inovativní produkt, službu nebo technologickou změnu. Vlastními slovy je pak také popsala. 

O oceněných inovacích rozhodne veřejné hlasování, které trvá do 15. června na stránce www.nejbanka.cz. Vítěz bude slavnostně vyhlášen 30. října společně s celkovými výsledky výzkumu Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna 2018.

Projděte si všechny nominace seřazené abecedně podle názvu banky.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy