Hledá se banka, která přišla s nejlepší novinkou. Hlasujte v anketě o inovátora roku

Filip Sýkora
2. 6. 2018 19:15
V soutěži nazvané Bankovní inovátor soutěží novinky uvedené na trh během let 2017 a 2018.

Úvodem

Foto: Moneta Money Bank

V soutěži nazvané Bankovní inovátor soutěží novinky uvedené na trh během let 2017 a 2018. Akce je součástí projektu Nejlepší banka pořádané Hospodářskými novinami.

Každá banka mohla sama bezplatně nominovat inovativní produkt, službu nebo technologickou změnu. Vlastními slovy je pak také popsala. 

O oceněných inovacích rozhodne veřejné hlasování, které trvá do 15. června na stránce www.nejbanka.cz. Vítěz bude slavnostně vyhlášen 30. října společně s celkovými výsledky výzkumu Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna 2018.

Projděte si všechny nominace seřazené abecedně podle názvu banky.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Prezidentská kancelář žádá přezkoumat odložení trestního oznámení na senátora Lásku pro křivé obvinění

Kancelář prezidenta republiky požádala pražské městské státní zastupitelství, aby přezkoumalo rozhodnutí policie odložit její trestní oznámení na senátora Václava Lásku (SEN 21) a zástupce organizace Rekonstrukce státu pro křivé obvinění. Trestní oznámení reagovalo na kauzu, ve které kancléř Vratislav Mynář čelil podezření, že se snažil s vědomím prezidenta Miloše Zemana ovlivnit soudce v kauzách důležitých pro Pražský hrad.

Policie v červnu uvedla, že v podání prezidentské kanceláře "nebyly uvedeny skutečnosti nasvědčující tomu, že byl spáchán trestný čin. "Podle právníka prezidentské kanceláře Marka Nespaly dospěli policisté k závěru, že si Láska a zástupci organizace nesprávně vyhodnotili informace a mýlili se v právním hodnocení Mynářova jednání.

"My jsme přesvědčení, že zejména u zkušeného bývalého vyšetřovatele pana Lásky tomu tak nebylo," uvedl právní zástupce prezidentské kanceláře. Podle něj senátor jednal "se zločinným úmyslem poškodit Mynáře v jeho pracovním prostředí."

Další zprávy