Hledáme bankovní inovaci roku. Vyberte tu nejlepší

Petr Kučera Petr Kučera
Aktualizováno 16. 5. 2014 11:16
O titul Bankovní inovátor se letos uchází celkem 17 finančních institucí, hlasovat lze do 26. května.
Foto: Aktuálně.cz

O titul Bankovní inovátor se letos uchází celkem 17 finančních institucí – každá mohla nominovat produkt nebo službu, kterou uvedla na trh od roku 2012.

Z nominací je patrné, že technologické inovace jsou nyní spíše prostředkem ke zlepšování služeb stávajícím klientům, zatímco produktové novinky míří hlavně na získání těch nových.

Největší banky se zaměřily zejména na další využití bezkontaktních plateb a elektronického bankovnictví, zatímco s nižšími úroky u spotřebitelských půjček nebo s lepšími úroky z vkladů přicházejí zejména menší hráči.

Vyberte Bankovního inovátora zde >>

Bankovní inovátor je samostatnou kategorií výzkumu Nejlepší banka 2014 a Nejlepší pojišťovna 2014. Šestý ročník výzkumu pořádají Hospodářské noviny ve spolupráci s partnery KPMG Česká republika a IBM Česká republika.

Loni si titul Bankovního inovátora odnesla Fio banka s bezkontaktní platební kartou pojmenovanou Fio MasterCard Debit PayPass.

Pro letošního Bankovního inovátora můžete hlasovat do 26. května na internetové stránce NejBanka.cz.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy