Fešák Vladimir Putin ukázal na dovolené svaly

Fešák Vladimir Putin ukázal na dovolené svaly
U kormidla. Pozice, kterou Vladimir Putin již po léta zná.
Ledová koupel v jednom z jezer regionu Tuva.
A mráz ani led na fešáky neplatí.
Rybaření patří k zálibám Vladimira Putina. Známější je ještě jeho zájem o bojové sporty. Putin je držitelem černého pásku v judo.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
6. 8. 2009 10:34

Sibiř - I nejvlivnější muž ruské federace, premiér Vladimir Putin, jezdí na dovolenou. Fotografie pořízené z jeho pobytu na Sibiři dokreslují jeho pečlivě vybudovou image, která jasně říká: Vladimir Putin je tvrdý chlap.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Hlídky zachránily 84 migrantů v Lamanšském průlivu

Hlídky vojenského námořnictva a francouzského četnictva zachránily v sobotu u pobřeží severní Francie 84 migrantů, kteří se na palubě čtyř plavidel pokoušeli překonat Lamanšský průliv a doplout do Británie. Ve dvou případech byly mezi trosečníky i ženy a děti.

Aktualizováno před 1 hodinou

AfD připravuje v Drážďanech volební program, v ulicích jsou demonstranti

Německo, ale normální. S takovým sloganem vstupuje Alternativa pro Německo do kampaně před zářijovými parlamentními volbami. 600 delegátů na víkendovém sjezdu v Drážďanech připravuje volební program. Původně měli vybrat i volební lídry, nakonec o nich ale budou hlasovat místo delegátů členové. 

Od rána se v saské metropoli konají proti AfD demonstrace, žádné střety s policií a ani násilnosti zatím hlášeny nejsou. 

Strana se kromě vnitřních třenic potýká s úbytkem příznivců na západě Německa. V březnových zemských volbách v Porýní-Falci a Bádensku-Württembersku strana přišla o třetinu voličů. Na východě Německa, konkrétně v Sasku, Sasku-Anhaltsku a Durynsku, zůstává AfD stále silná, dokonce se jí daří nové příznivce získávat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy