Žena z Marylandu vyhrála na los 50 tisíc dolarů. Už potřetí

ČTK ČTK
29. 11. 2021 9:02
Jednašedesátiletá žena z Marylandu může říct, že má opravdu štěstí ve hře. Žena si nedávno koupila dva stírací losy za pět dolarů (110 Kč) a na jeden z nich vyhrála hlavní výhru 50 tisíc dolarů (1,1 milionu korun). To samo o sobě je důvod k oslavě, ženě se však podařilo vyhrát stejnou částku od roku 2018 již potřetí, uvedl server CNN.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jakub Plíhal

Podle zaměstnanců loterijní společnosti Maryland Lottery žena poprvé vyhrála v srpnu 2018. Znovu se jí to podařilo v říjnu následujícího roku.

Žena v minulosti pracovala jako hospodyně, nyní je již v důchodu. Uvedla, že byla v šoku, že se jí podařilo vyhrát potřetí.

"Prostě jsem tomu nevěřila, zase!" řekla zástupcům loterijní firmy. Po odeznění prvotního šoku šťastná výherkyně zavolala své nejlepší kamarádce, aby se s ní o radostnou zprávu podělila.

Výherkyně uvedla, že si uvědomuje, jak vzácné je, aby někdo vyhrál, natož třikrát. "Lidé hrají každý den a nevyhrají. Je úžasné, že jsem vyhrála třikrát," řekla. Peníze plánuje použít na nutné opravy domu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 minutami

Zemědělci protestují proti změnám v dotacích. Zapálili slámu a vládu vyzývají k jednání

Zemědělci s traktory a další technikou se ve čtvrtek před polednem sjeli na happening nedaleko Jesenice u Prahy. Na protest proti změnám dotací tu zapálili slámu a vyzvali vládu k jednání. Kolem místa události projelo třicet troubících traktorů. Akce se koná poblíž Pražského okruhu na silnici mezi Vestcem a Hodkovicemi a je součástí protestů pořádaných i na dalších místech Česka.

K akci zemědělce vyzvaly Agrární komora a Zemědělský svaz. Změny v dotační politice podle nich nespravedlivě zvýhodňují malé zemědělce. Ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL) ve středu uvedl, že nikomu neupírá právo demonstrovat, odmítá však ustupovat nátlaku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy