Vizitka partnera: CSR aktuality z firmy OKD

Ekonomika Ekonomika
6. 10. 2010 11:50
Zjistěte více o společenské odpovědnosti firmy OKD, dceřinné společnosti NWR

Partner sekce: OKD - "Jsme přesvědčeni, že dodržování vysokých standardů společenské zodpovědnosti je klíčovou podmínkou trvalé udržitelnosti a ziskovosti našeho podnikání. Zajištění bezpečnosti našich zaměstnanců, minimalizace dopadu na životní prostředí a investice do komunity v místech, kde působíme - to vše tvoří nedílnou součást naší každodenní práce." (ze strategie skupiny NWR, jíž je OKD dceřinnou společností).

Na této stránce naleznete postupně aktualizované novinky, témata či rozhovory spojené s CSR aktivitami firmy OKD.

Jak pomáháme školám k evropským milionům

Nadace OKD pomohla dvěma školám na severu Moravy dosáhnout na grant ve výši 6,7 milionu korun z prostředků Evropské unie.

Foto: Nadace OKD

Nadace OKD letos rozdělí 60 milionů korun

Největší šanci na grant budou mít podle vedení nadace autoři projektů chráněných dílen a dalších iniciativ, jejichž cílem je integrovat do pracovního trhu hendikepované.

OKD, dceřinná společnost NWR
OKD, dceřinná společnost NWR | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy