Tramvaje za miliardy vyrazí do Prahy

Tramvaje za miliardy vyrazí do Prahy
Tramvaj Škoda 13T s designem od Porsche určená pro Brno. Říká se o ní, že je to tramvaj bez kompromisů - někdo ji miluje a někdo nenávidí.
Tramvaje T13 nabízí řidičům komfort a bezpečí. Na přání Dopravního podniku Praha jsou jejich kabiny z prostoru pro cestující nepřístupné.
Rozpracovaná tramvaj 13T. Za poslední měsíc v Plzni vyrobili 6 tramvají.
Příprava na montáž sedaček do nové tramvaje.
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz
6. 11. 2007 12:30

Škoda Transportation dodá Dopravnímu podniku Praha tramvaje za miliardy. Nejprve dorazí s designem Porsche, pak už ale čistě české stroje.

 

Právě se děje

teď

Facebook zablokoval barmské armádě přístup ke svým platformám

Společnost Facebook oznámila, že barmské armádě s okamžitou účinností zablokovala přístup ke stejnojmenné sociální síti a na Instagram. Informovala o tom agentura Reuters. Stalo se tak v atmosféře demonstrací proti vojenskému puči z 1. února.

"Události po převratu z 1. února, včetně násilí se smrtelnými následky, uspíšily nutnost tohoto zákazu," uvedla společnost Facebook. Domnívá se, že umožňovat barmské armádě, aby nadále mohla sociální sítě Facebook a Instagram využívat, s sebou nese příliš velká rizika. Facebook také odřízne komerční společnosti napojené na barmskou armádu od možnosti zadávat reklamu na svých platformách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy