V Číně zatčen provozovatel erotické hry

Radek Pergl
21. 6. 2007 8:54
V Číně jedí psy a zakazují erotické hry.
Foto: Aktuálně.cz

Začátkem července byl v Číně zatčen provozovatel onlineové erotické hry, kterou spustil během března. V té mohli registrování uživatelé provádět za poplatek cybernetický sex, přičemž majitel na jejich dovádění vydělal zhruba 3900 dolarů. Čínská vláda všeobecně bojuje s online tituly a závislostí hráčů na nich, takže zavedla několik opatření, jakým je například omezená hrací doba jen na několik hodin denně. Taktéž se snaží ochránit nezletilé uživatele internetu (těch je zhruba na 20 milionů) před závadným obsahem. Největším důvodem k zatčení však byl fakt, že je v Číně pornografie zakázána.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Čeští plochodrážníci vybojovali stříbro ve MS družstev na dlouhé dráze

Historického úspěchu dosáhli čeští jezdci v mistrovství světa družstev na dlouhé ploché dráze, když v německé Vechtě vybojovali stříbrné medaile. Josef Franc, Hynek Štichauer a Martin Málek podlehli ve finále Francouzům, kteří obhájili loňský premiérový triumf.

O velké překvapení se čeští reprezentanti postarali v semifinále, v němž před deseti tisíci diváků vyřadili favorizované Němce. Domácímu týmu nepomohl ani úřadující světový šampion mezi jednotlivci Martin Smolinski. Osminásobní mistři světa se museli spokojit s bronzem.

Dosavadním největším úspěchem českých jezdců bylo třetí místo z roku 2016 z Mariánských Lázní.

před 1 hodinou

Volejbalisté porazili na ME bez ztráty setu Estonsko

Čeští volejbalisté zaznamenali na mistrovství Evropy první výhru ve skupině D. Svěřenci trenéra Michala Nekoly dnes v Rotterdamu i díky deseti esům zdolali Estonsko 3:0 po setech 25:18, 34:32 a 28:26.

Nejvíce bodujícím hráčem utkání byl český univerzál Jan Hadrava s 23 body. Dramatický druhý i třetí set navíc vždy ukončil nechytatelným podáním.

Dalšími českými soupeři budou v pondělí mistři světa Poláci. Pak je ještě čeká Nizozemsko a Černá Hora. Do osmifinále postoupí nejlepší čtveřice.

Další zprávy