Srovnání: Lumia 800, iPhone 4S a Samsung Galaxy S2

David Slížek
2. 11. 2011 16:00
Jak si nová Nokia Lumia 800, vlajková loď finského výrobce, stojí v porovnání s nejvyššími modely konkurence? Podívejte se na přehledné srovnání vybraných technických parametrů.
Nokia Lumia 800
Nokia Lumia 800 | Foto: Nokia

Nokia na konci října představila nové smartphony, se kterými se chce vrátit do první ligy výrobců chytrých telefonů.

Model Nokia Lumia 800 má konkurovat nejprodávanějím a nejvýkonnějším modelům na trhu, kde vládnou především firmy Samsung a Apple.

Jak si Lumia stojí v porovnání s vlajkovými modely konkurence? Podívejte se na přehledné srovnání nejdůležitějších technických parametrů Nokia Lumia 800, iPhone 4S a Samsung Galaxy S2:

TIP: Líbí se vám naše články? Sledujte Dataramu na Facebooku nebo na Twitteru!

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Ústecký kraj pošle Vejprtům milion, zaměstnanci vybrali 70 tisíc korun

Radní Ústeckého kraje schválili na pomoc Vejprtům po tragickém požáru milion korun. Částku budou schvalovat v pondělí zastupitelé. Zaměstnanci krajského úřadu mezi sebou vybrali 70 tisíc korun, dnes je předají městu, ve kterém v neděli při požáru domu pro zdravotně postižené zemřelo osm mužů, 30 lidí záchranáři ošetřili. 

Milion korun z fondu pro mimořádné události má pomoci s likvidací následků požáru v domově Kavkaz. Objekt je podle statika nyní neobyvatelný, musí se vyměnit ohořelé části, vymalovat, uklidit. Lidé začnou s úklidem poté, co si dům prohlédne zástupce pojišťovny.

Ústecký kraj zajistil občanům města Vejprty, včetně klientů domova a jeho zaměstnanců psychosociální pomoc. Zástupci města mohou kontaktovat humanitární organizace, jejichž součástí jsou centra krizové intervence.

Další zprávy