Prvním milionářem z Google+ je Britney Spears

Adam Fiala
21. 12. 2011 2:23
Google+ zná svého prvního uživatele s milionem followerů. Je jím Britney Spears
Britney Spears a Jason Alexander  Manželství: 55 hodin   Jason Allan Alexander byl zpěvaččiným prvním manželem. Potkali se v rodném městě Kentwood v Louisianě. Vzali se během bouřlivého večírku v Las Vegas. Zpěvaččini právníci zařídili rozvod. Britney nakonec celou svatbu označila za vtip.
Britney Spears a Jason Alexander Manželství: 55 hodin Jason Allan Alexander byl zpěvaččiným prvním manželem. Potkali se v rodném městě Kentwood v Louisianě. Vzali se během bouřlivého večírku v Las Vegas. Zpěvaččini právníci zařídili rozvod. Britney nakonec celou svatbu označila za vtip. | Foto: Reuters

Společnost Google spustila svůj projekt sociální sítě teprve v červnu, Google+ se bleskově stihl rozšířit. Nedávno také po vzoru Facebooku umožnil Google+ vytvářet stránky firem a značek. V polovině prosince se první osoba dočkala miliontého followera, respektive člověka v kruhu. Stala se jím Britney Spears.

Ze zpěvačky lákadlem bulváru

Pěvecký idol z přelomu tisíciletí má nejlepší roky své pěvecké kariéry za sebou. Musí se však uznat, že se v posledních několika letech úctyhodně pokouší Britney Spears o návrat do první ligy pěveckého showbusinessu. Zároveň se tím snaží přebít auru magnetu bulvárních novin. O její osobu stále roste zájem, což dokazuje prvenství na sociální síti Google+.

Na druhém místě Larry Page

Známý byl ve své době první milionář sítě Twitter. Stal se jím Ashton Kutcher, který ze své pozice populární herecké hvězdy a manžela Demi Moore nabíral na tweetovací službě dost příznivců. Twitter ale na první milion čekal dlouho. Služba vznikla v roce 2006 a Kutcher oslavil kulatého followera až tři roky poté. V případě Google+ předběhla o několik desítek tisíc lidí Britney Spears jednoho ze spoluzakladatelů Googlu Larryho Page.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 3 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

Salačův tým zvolil stejnou strategii jako ve třetím tréninku, vyjel na použitých pneumatikách. "Jen abych si to objel a zjistil, jaké jsou podmínky na trati a jak funguje tlak na té teplotě, jaká zrovna je. Pak jsme dali nové pneumatiky, první kolo jsem měl docela dobře rozjeté, ale pak jsem dostal highsider, tím to kolo pro mě skončilo," popsal.

Ve druhém si prožil totéž. "Bylo ještě rychlejší, ale bohužel jsem dostal další highsider a vyjel jsem mimo track limits. To kolo jsem dojel, myslím si, že i čas by stačil na postup do Q2. Když jsem najížděl do posledního kola, měl jsem dobrý pocit, že to vyjde, ale zase tam byla žlutá vlajka," uvedl. "Kvalifikaci jsme tedy opět prokaučovali, ale myslím si, že není nic ztraceného. Jsem tady hodně silný, dovedu jet rychle sám, to je důležité. Už se těším na zítřejší závod, bude to stíhací jízda," dodal Salač.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 1:36,264, 2. Lowes (Brit./Kalex) -0,351, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,524.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy