Poker je žádanější než Britney Spears a Paris Hilton

Patrik Khudhur
25. 12. 2007 0:00
Již druhým rokem slovo "Poker" skončilo na prvním místě ve vyhledávání.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Prague Poker Casino

Poker lze těžko brát jako okrajovou zábavu pár vyvrhelů na okraji společnosti. Jde o fenomén dneška, jehož popularitu dokazují také výsledky vyhledávacího motoru Lycos. Podle nich slovo Poker již druhý rok v řadě překonalo v počtu vyhledávání takové "celebrity" jako jsou Britney Spears nebo Paris Hilton.

Ačkoli se stále silněji ozývají hlasy, že Poker již dosáhl vrcholu své popularity, která nyní bude již jen klesat - což škarohlídové podporují poukazováním na letošní Mistrovství světa, jehož se oproti loňsku zúčastnilo méně hráčů - není pochyb, že jde o hru, která má více příznivců než piškvorky či americké pseudohvězdy.

Když tedy zástupci vyhledávacího portálu Lycos zveřejnili žebříček deseti nejvyhledávanějších slov pro rok 2007, umístila se karetní hra na úplném vrcholu. Britney Spears (3. místo) a Paris Hilton se svou čivavou (4. místo) však nekoukaly na záda jen pokeru, ale kupříkladu také MySpace. Kompletní žebříček najdete níže.

Top 10 vyhledávaných slov na Lycos v roce 2007:
1) Poker
2) MySpace
3) Britney Spears
4) Paris Hilton
5) Golf
6) YouTube
7) Naruto
8) Disney ("Hannah Montana" mestadels)
9) Pokemon
10) WWE

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Německá prokuratura obvinila cášského biskupa ze zpronevěry

Německá prokuratura obvinila světícího biskupa v Cáchách Johannese Bündgense ze zpronevěry. Informovala o tom dnes agentura DPA. Podle vyšetřovatelů hodnostář zneužil plné moci 78leté ženy trpící demencí a nechal si na svůj soukromý účet z jejího jmění převést celkem 128 000 eur (3,2 milionu korun). Bündgens oznámil, že po dobu svého stíhání nebude dál zastávat svůj úřad.

Podle obvinění biskup peníze získané od seniorky použil na nákup nemovitosti a slíbil jí, že v jeho domě bude mít doživotní právo užívat byt. Do katastru však nebylo věcné břemeno zaneseno.

Cášský biskup a Bündgensův nadřízený Helmut Dieser řekl, že je vyšetřováním šokován a chce, aby se celá záležitost pečlivě prověřila. Bündgens oznámil, že celou částku už ženě vrátil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy