Po jakém mobilu zatoužíte? Největší hity světové přehlídky

Po jakém mobilu zatoužíte? Největší hity světové přehlídky
Samsung Galaxy S6/S6 edge: Nové mobilní telefony od Samsungu nemají v Barceloně konkurenci. Částečně proto, že někteří velcí výrobci nové špičkové telefony nepředstavili, ale hlavně proto, že Samsung nabídl novinky s unikátními technologiemi navrch i uvnitř. Od QHD zahnutého OLED displeje přes nový extrémně výkonný procesor až po rychlejší paměť.
Nově představené Galaxy S6 a Galaxy S6 edge sázejí na tenké kovové tělo a nové technologie - skvělý displej, zajímavý procesor a nejrychlejší paměti na světě.
HTC One M9: Nový vlajkový model od HTC nemůže Galaxy S6 konkurovat výkonem, ale přesto je povedený. Dnes už tradiční vzhled s kovovým tělem a dvojicí reproduktorů firma ozvláštnila zlatým pruhem na bocích. HTC vylepšilo hlavně fotoaparát, který má vysoké rozlišení snímače 20 MPx.
HTC One M9 má kvalitní 20MPx fotoaparát, nejvýkonnější procesor na trhu a povedený design s kombinací dvou kovových barev.
Foto: Otakar Schön
Otakar Schön
3. 3. 2015 12:35
Fotogalerie: Vybrali jsme to nejlepší z největší přehlídky mobilních technologií Mobile World Congress v Barceloně.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 22 minutami

Česká republika žádá Rusko o právní pomoc v kauze Vrbětice. Dál jsou podezřelí dva ruští agenti

V souvislosti s vyšetřováním výbuchů ve Vrběticích požádala Česká republika o právní pomoc Ruskou federaci. České orgány činné v trestním řízení dál podezírají pracovníky ruské vojenské zpravodajské služby, že v muničních skladech na Zlínsku umístili nástražné zařízení, které iniciovalo explozi. Krajské státní zastupitelství v Brně ve středu v tiskové zprávě podepsané dozorovým státním zástupcem Martinem Malůšem uvedlo, že nemůže odhadnout, jak dlouho bude prověřování trestní věci pokračovat.

Úkony trestního řízení se podle státního zastupitelství odehrávají nejen na území České republiky, ale o součinnost bylo požádáno i několik evropských zemí. "Pochopitelně byla žádost o právní pomoc odeslána i do Ruské federace. Nyní postupně získáváme a analyzujeme výsledky právních pomocí, které nám již byly doručeny. Na výsledky dalších právních pomocí ještě čekáme," uvedl Malůš.

Zdroj: ČTK
Další zprávy