Po jakém mobilu zatoužíte? Největší hity světové přehlídky

Po jakém mobilu zatoužíte? Největší hity světové přehlídky
Samsung Galaxy S6/S6 edge: Nové mobilní telefony od Samsungu nemají v Barceloně konkurenci. Částečně proto, že někteří velcí výrobci nové špičkové telefony nepředstavili, ale hlavně proto, že Samsung nabídl novinky s unikátními technologiemi navrch i uvnitř. Od QHD zahnutého OLED displeje přes nový extrémně výkonný procesor až po rychlejší paměť.
Nově představené Galaxy S6 a Galaxy S6 edge sázejí na tenké kovové tělo a nové technologie - skvělý displej, zajímavý procesor a nejrychlejší paměti na světě.
HTC One M9: Nový vlajkový model od HTC nemůže Galaxy S6 konkurovat výkonem, ale přesto je povedený. Dnes už tradiční vzhled s kovovým tělem a dvojicí reproduktorů firma ozvláštnila zlatým pruhem na bocích. HTC vylepšilo hlavně fotoaparát, který má vysoké rozlišení snímače 20 MPx.
HTC One M9 má kvalitní 20MPx fotoaparát, nejvýkonnější procesor na trhu a povedený design s kombinací dvou kovových barev.
Foto: Otakar Schön
Otakar Schön
3. 3. 2015 12:35
Fotogalerie: Vybrali jsme to nejlepší z největší přehlídky mobilních technologií Mobile World Congress v Barceloně.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Agentura Fitch potvrdila rating Česka. Očekává, že se země s ekonomickými dopady vypořádá

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Česka na stupni AA-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura se hodnocení v dohledné době nechystá změnit.

Stabilní výhled podle agentury odráží očekávání, že se v Česu podaří díky přiměřené politické reakci absorbovat šok, který pandemie covidu-19 znamená pro domácí a zahraniční poptávku a že se česká ekonomika díky postupnému rušení protikoronavirových omezení a vakcinaci stabilizuje. Fitch odhaduje, že se na stavu hospodářství pozitivně projeví investice z fondů Evropské unie a vyzdvihuje silný český trh práce.

Podle české ministryně financí Aleny Schillerové není překvapením, že si ČR svou "skvělou pozici" v očích mezinárodních a nezávislých autorit bezpečně udržuje, míra veřejného zadlužení totiž zemi podle ní řadí mezi "nejdisciplinovanější ekonomiky" v EU.

Zdroj: ČTK
Další zprávy