NBA Live 09 - champion trailer

Josef Kníže
15. 9. 2008 18:21
Hip-hop a basket - smrtící kombinace.
Foto: Hratelně.cz

Nejnovější ročník basketbalové simulace od EA už je za rohem a konkurence v podobě NBA 2K9 od studia 2K Sports rozhodně nebude malá. EA se snaží nabudit natěšené fanoušky novým trailerem, který je dobře sestříhaný a hudební podkres rozhodně neurazí. Trailer naleznete níže.

NBA Live 09 vychází 17.října tohoto roku na Xbox360, PS3, PS2 a Wii.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V New Yorku bude zákaz nočního vycházení do konce týdne, úřady ho zavedly kvůli násilnostem po smrti černocha George Floyda

Zákaz nočního vycházení od 20 hodin večer do pěti hodin ráno místního času bude v New Yorku platit do konce tohoto týdne. Dnes to oznámil starosta největšího amerického města Bill de Blasio. Tamní úřady lidem opouštět domovy zakázaly v souvislosti s násilnostmi, jež vypukly po nedávné smrti černocha George Floyda.

De Blasio podle televize CNN vyzval demonstranty, aby dnes protestovali během dne. "Pak, prosím, jděte domů, protože večer máme práci s tím, abychom ve městě udrželi klid," řekl de Blasio. Dodal, že podporuje mírumilovné protesty a varoval, že pokud demonstranti nebudou poslouchat nařízení úřadů, nezůstane to bez reakce. "Nebudeme tolerovat jakékoliv násilí. Nebudeme tolerovat útoky na policisty. Nebudeme tolerovat rozdmýchávání nenávisti," upozornil starosta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy