NBA 2K9 - Momentous 2 trailer

Josef Kníže
3. 10. 2008 13:35
Druhý nabušený trailer ze série Momentous.
Foto: worthplaying.com

2K Sports se u své NBA řady sakra snaží, aby byla ta nejlepší. Soudě dle ohlasů fanoušků, vypuštěných trailerů i herních detailů se jim to nejspíše podaří. Již první Momentous trailer byl skvěle sestříhaný a ozvučený, následující pak nastavuje laťku ještě o něco výše. Pokud vše výjde, čeká nás nejlepší díl série.

NBA 2K9 vychází 7.října tohoto roku na Xbox360, PS3 a PS2.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V New Yorku bude zákaz nočního vycházení do konce týdne, úřady ho zavedly kvůli násilnostem po smrti černocha George Floyda

Zákaz nočního vycházení od 20 hodin večer do pěti hodin ráno místního času bude v New Yorku platit do konce tohoto týdne. Dnes to oznámil starosta největšího amerického města Bill de Blasio. Tamní úřady lidem opouštět domovy zakázaly v souvislosti s násilnostmi, jež vypukly po nedávné smrti černocha George Floyda.

De Blasio podle televize CNN vyzval demonstranty, aby dnes protestovali během dne. "Pak, prosím, jděte domů, protože večer máme práci s tím, abychom ve městě udrželi klid," řekl de Blasio. Dodal, že podporuje mírumilovné protesty a varoval, že pokud demonstranti nebudou poslouchat nařízení úřadů, nezůstane to bez reakce. "Nebudeme tolerovat jakékoliv násilí. Nebudeme tolerovat útoky na policisty. Nebudeme tolerovat rozdmýchávání nenávisti," upozornil starosta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy