NBA 2K9 - Live soupisky

Josef Kníže
22. 9. 2008 20:29
Jedna z vychytávek nejnovějšího dílu.
Foto: worthplaying.com

Možná jste už slyšeli o funkci DNA, kterou se bude chlubit nový ročník NBA Live. V podstatě se jedná o aktualizace soupisek ve hře, které se uskuteční každý den přímo ve hře po připojení k internetu. Podobnou funkcí bude oplývat i nejnovější díl NBA od studia 2K Sports s názvem Live Rosters.

Po připojení k internetu vám hra obnoví soupisky, fyzický a morální stav hráčů, jejich úspěchy v sezóně atd. Mnohem zajímavější už ale je, že 2K budou uvolňovat speciální bonusové pohyby a animace pro hvězdy NBA, pokud si v reálných zápasech povedou dobře. To už je milý bonus. Některým lidem se ale nezavděčíš, proto si asi budeme muset počkat na Live dorůstání vlasů a bradek hráčů.

NBA 2K9 vychází 7.října tohoto roku na Xbox360, PS3 a PS2.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 minutami

Nejméně dva mrtví po útoku blízko vládní čtvrti v Kábulu

V mešitě v afghánském hlavním městě Kábulu se odpálil sebevražedný útočník, informují zpravodajské agentury. Čin si vyžádal dva životy, dva další lidé utrpěli zranění, což podle agentury AP potvrdili místní představitelé. K útoku došlo blízko pečlivě střežené diplomatické čtvrti Vazír Akbar Chán, kde sídlí desítky mezinárodních organizací včetně českého velvyslanectví. Jedním ze dvou mrtvých je duchovní, který zemřel v nemocnici na následky zranění.

Zdroj: ČTK
Další zprávy