Herní tablet Project Fiona zvládne všechny současné PC hry

Herní tablet Project Fiona zvládne všechny současné PC hry
Vzhledem k tom, že Fiona bude v podstatě PC prostředím, nebude nutné pro ni řadu her nijak upravovat, slibuje Razer.
Tablet poběží na operačním systému Windows 7 a Razer počítá s budoucím upgradem na Windows 8.
Podle novinářů, kteří Fionu viděli na vlastní oči, váží tablet přes 1,5 kg a poměrně dobře se drží v rukou. Problematické se zatím jeví to, že se přístroj při hraní silně zahřívá. Snad to vývojáři ve finální verzi vychytají.
Display má mít rozlišení 1280 x 800 pixelů. O zvuk se postarají repráčky s certifikací THX. Tablet v sobě má mít také accelerometr.
Foto: Razer
Datarama
11. 1. 2012 9:15

Výrobce počítačových doplňků razer na CES 2012 přivezl koncept úplně nového herního zařízení - herního tabletu. Project Fiona, který je zatím ve fázi příprav, by měl umožňovat hrát všechny současné PC hry. A nevypadá špatně.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Při nehodě autobusu s poutníky v Saúdské Arábii zemřelo nejméně 35 lidí

Nejméně pětatřicet mrtvých a čtyři zraněné si ve středu vyžádala dopravní nehoda v saúdskoarabské provincii Medína. Informoval o tom podle agentury Reuters policejní mluvčí s tím, že šlo o občany Saúdské Arábie a asijských zemí. Zpravodajský web Arab News uvedl, že nehoda se stala, když se osobní auto střetlo s autobusem s muslimskými poutníky asi 170 kilometrů od města Medína. Web zároveň zveřejnil fotografii hořícího autobusu. Policie uvedla, že incident nadále vyšetřuje a bližší podrobnosti o totožnosti obětí neposkytla.

Zdroj: ČTK
Další zprávy