Batman: Arkham Asylum - nejnovější trailer

Josef Kníže
30. 1. 2009 16:13
Jaká překvapení nám Joker ještě přichystal?
Foto: Hratelně.cz

Rocksteady Studios a Eidos nám chtějí představit dosud nejlepší herní adaptaci Batmana, jakou jsme měli možnost hrát. Dle všeho se jim to zatím velmi daří a dnešní trailer je tomu dalším důkazem. Skvělý střih, hudba i dabing a nějaký ten kopanec do rozkroku navrch. Prostě Batman jak má být.

Batman: Arkham Asylum 'Joker's Trap' trailer

Batman: Arkham Asylum vychází na PC, Xbox360 a PS3.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 53 minutami

Brabec vnímá po debatě o Turówě posun, příští týden se sejde s polským ministrem

Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) vnímá po pátečním jednání expertních týmů významný posun v některých bodech ohledně polského hnědouhelného dolu Turów. Příští týden, pravděpodobně v pondělí, bude jednat s polským protějškem Michalem Kurtykou, opět zasednou i odborné týmy. 

Podle Česka důl Turów u česko-polské hranice mimo jiné ohrožuje zásoby pitné vody v českých obcích. Soudní dvůr Evropské unie v pondělí uvalil na Polsko pokutu půl milionu eur denně (asi 12,7 mil. Kč) za neuposlechnutí předchozího soudního příkazu k přerušení těžby v dole.

Unijní soud už v květnu vydal na základě české žaloby předběžné rozhodnutí o zastavení těžby v dole. Polská vláda reagovala oznámením, že důl zavřít nehodlá, a stejné stanovisko zaujal také generální ředitel společnosti PGE, vlastníka dolu. Náhlé zastavení těžby by podle Polska ohrozilo energetickou bezpečnost země a tisíce pracovních míst. Soud následně vyměřil Polsku zmíněnou pokutu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy