Batman: Arkham Asylum má pevné datum vydání

Josef Kníže
30. 5. 2009 14:26
Opravdu dorazí na konci letních prázdnin.
Foto: Hratelně.cz

Když řekli Warneři "na konci léta", tak to mysleli vážně. Dnes dorazilo oficiální potvrzení, že si nového Batmana budete moci chňapnout už během srpna tohoto roku. Rocksteady navíc rozptýlil domněnky a spekulace kolující kolem multiplayerové části titulu a řekl, že bude Arkham Asylum čistě singleplayerovým zážitkem, abysme se lépe dokázali vžít do role Batmana.

Původně byl Arkham Asylum plánován na 23.června, poté ale nabralo zpoždění (prý pro vychytání všech bugů) a nyní se na něj můžeme těšit 25.srpna v Severní Americe a 28.srpna v Evropě. Doufejme, že mu ta doba prospěla.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy