Asus PadFone je mobil, tablet, notebook a headset v jednom

Asus PadFone je mobil, tablet, notebook a headset v jednom
Už sám telefon má zajímavé parametry: 4,3palcový Super Amoled display, dvoujádrový chip a paměť o kapacitě 16-64 GB, rozšiřitelná o microSD karty.
Rozměry PadFone jsou 128 x 65,4 x 9,2 mm a hmotnost 129 g. Zadní kamera má rozlišení 8 megapixelů, přední  nahrává ve VGA rozlišení.
Po vložení do tabletu uživatel může k práci využít 10,1palcovou obrazovku. Zvýší se také výdrž přístroje (prý až pětinásobně), protože tabletové pouzdro obsahuje vlastní akumulátor.
A skládačce ještě není konec: zákazník si může k tabletu přikoupit ještě odpojovací klávesnici, známou z tabletu Transformer Prime.
Foto: Asus
Datarama
28. 2. 2012 15:30

Ani telefon, ani tablet, ani notebook, ale všechno v jednom. Tak by se dal popsat hybridní přístroj Asus PadFone, který firma představila na veletrhu Mobile World Congress 2012 v Barceloně.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy