Starbucks otevřel největší kavárnu světa. Hosté se v ní cítí jak Alenka v říši divů

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Šéf nadnárodní firmy Howard Schultz krátce předtím, než vpustí kavárenské nadšence dovnitř.
Otevření největšího kávového chrámu na světě je obrovská událost. Číňané jsou hrdí na to, že největší kavárna otevírá právě v jejich zemi.
Musí si to vyfotit a poslat přes sociální sítě svým americkým a jiným přátelům...
Schultz sedí vedle šéfa největšího čínského internetového obchodu Alibaba Group Jacka Maa (vpravo). Kavárenský chrám je totiž pro Starbucks prvním konceptem, který bude pod jednou střechou spojovat obsluhu kamenné pobočky s on-line nakupováním.
Foto: Starbucks
Reuters Iva Špačková Reuters, Iva Špačková
6. 12. 2017 13:57
Americká kavárenská společnost otevřela v Šanghaji největší kavárnu na světě. Spektakulární kávový chrám se rozkládá téměř na 2800 metrech čtverečních, což je skoro polovina fotbalového hřiště. Luxusní design, neobvyklé vybavení a interaktivní prvky vyvolávají v hostech kavárny pocit, že se ocitli ve fantaskním světě.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy