Seznam.cz mění nejvyššího šéfa, Zima končí ve funkci generálního ředitele

ČTK ČTK
Aktualizováno 23. 11. 2016 12:19
Internetový portál Seznam.cz zrušil funkci generálního ředitele, kterou zastával Pavel Zima. Každodenní chod firmy bude z obnovené funkce výkonného ředitele řídit dosavadní zástupce generálního ředitele Michal Feix. Zima, který byl generálním ředitelem téměř deset let, bude nadále místopředsedou představenstva a má se soustředit na strategické vedení firmy. Bude také spolupracovat na dalších projektech majitele Seznamu Ivo Lukačoviče, od kterého výkonné vedení v roce 2006 převzal. Roli obsahového ředitele od Zimy převezme Igor Kalaš z oddělení rozvoje podnikání.
Místopředseda představenstva Seznam.cz Pavel Zima.
Místopředseda představenstva Seznam.cz Pavel Zima. | Foto: seznam.cz
 

Právě se děje

před 33 minutami

Na jihu Francie se zřítil visutý most, do řeky spadlo auto a nákladní vůz. Nejméně jeden člověk zemřel

Nejméně jednoho mrtvého a několik zraněných si dnes ráno vyžádalo zřícení mostu nedaleko jihofrancouzského města Toulouse. Oznámil to místní list La Depéche du Midi a informaci o mrtvém potvrdili podle agentury AFP hasiči. Do řeky Tarn se podle médií zřítilo osobní auto a nákladní vůz. Zástupce departamentu Haute-Garonne, ve kterém se zřícený most nachází, uvedl, že neštěstí postihlo tři vozy.

Visutý silniční most, který se zřítil, spojoval obce Mirepoix-sur-Tarn a Bessiéres, jež leží zhruba 25 kilometrů severně od Toulouse. Byl dlouhý zhruba 150 metrů a široký pět metrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy