Obrazem: Na palubě hrátky Krtka s Pandou. Pražské letiště láká na novou pravidelnou linku do Číny

Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
23. 6. 2016 12:39
Praha má druhé přímé letecké spojení s Čínou. Druhá největší čínská letecká společnost China Eastern Airlines začala létat třikrát týdně do Šanghaje. Loni Česko navštívilo 280 000 turistů z Číny, letos se očekává, že jejich počet překročí hranici 300 tisíc.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy