Přehrajte si pořad až 30 hodin zpětně, nabídne O2 TV

ČTK ČTK
15. 7. 2013 16:56
V první fázi bude nutné vlastnit speciální set-top box
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Společnost Telefónica, největší provozovatel internetového televizního vysílání v Česku, umožní divákům přehrát pořady až třicet hodin nazpátek. Na službu postupně převede všechny zákazníky.

"Nové prostředí služby nyní testují naši zaměstnanci, následně jej nabídneme novým zájemcům o O2 TV a postupně na něj převedeme více než 140 tisíc našich současných zákazníků," uvedl manažer pro služby obsahu společnosti Telefónica Czech Republic Daniel Vondráček.

K novým funkcím dostupným od dnešního dne patří především možnost pustit jakýkoliv pořad, který byl odvysílán v uplynulých třiceti hodinách, či si pustit od začátku program, který už je třeba ve své polovině. Nastavit nahrání pořadu půjde také přes web nebo prostřednictvím chytrého telefonu.

V první fázi bude ke sledování nové O2 TV nutné vlastnit set-top box Evo4-T, který si zákazníci mohou pořídit na splátky. Později bude možné využívat nové prostředí i na stávajícím set-top boxu.

O2 TV na tuzemském trhu působí téměř sedm let. V základní nabídce má 31 programů, zahrnujících nejsledovanější české stanice, dále slovenské či zahraniční zpravodajské programy a k dispozici jsou také další programové balíčky. Televizi nyní využívá více než 140 000 zákazníků, především domácností.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Na jihu Francie se zřítil visutý most, do řeky spadlo auto a nákladní vůz. Nejméně jeden člověk zemřel

Nejméně jednoho mrtvého a několik zraněných si dnes ráno vyžádalo zřícení mostu nedaleko jihofrancouzského města Toulouse. Oznámil to místní list La Depéche du Midi a informaci o mrtvém potvrdili podle agentury AFP hasiči. Do řeky Tarn se podle médií zřítilo osobní auto a nákladní vůz. Zástupce departamentu Haute-Garonne, ve kterém se zřícený most nachází, uvedl, že neštěstí postihlo tři vozy.

Visutý silniční most, který se zřítil, spojoval obce Mirepoix-sur-Tarn a Bessiéres, jež leží zhruba 25 kilometrů severně od Toulouse. Byl dlouhý zhruba 150 metrů a široký pět metrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy