Diskuse k článku: Přechod na bezklecový chov slepic se může prodražit. Investice přijdou na šest miliard korun

Přechod na bezklecový chov slepic se může prodražit. Investice přijdou na šest miliard korun Chovatelé slepic nemusí stihnout přechod na bezklecové chovy do roku 2025. Mohlo by se tak stát, že na pultech budou česká vejce chybět.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 2 minutami

Koronaviru podlehlo již 54 lidí, podezření na infekci hlásí Vídeň

Novému koronaviru v Číně podlehlo již 54 lidí, země v neděli ohlásila 323 nových případů. S odvoláním na úřady provincie Chu-pej, odkud se infekce začala šířit, o tom dnes informovaly zahraniční tiskové agentury. První nemocnou s podezřením na koronavirus - čínskou letušku - oznámilo Rakousko, první potvrzený případ rovněž ohlásila Kanada.

Zdroj: ČTK
Další zprávy