Pozor na finanční skupinu Questra Holding, nemá povolení pro Česko, varuje ČNB

ČTK ČTK
22. 2. 2017 11:57
Česká národní banka upozornila na aktivity španělských společností Atlantic Global Asset Management a Questra World, které vystupují jako členové skupiny Questra Holding. Firmy v Česku nabízí prostřednictvím svých zástupců obhospodařování majetku zákazníků a správu investičních fondů, k poskytování investičních služeb ani jiných finančních služeb v České republice však nemají povolení. Centrální banka upozornila, že případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna. Před činností Questra Holding již dříve varovali i regulátoři v Belgii a Rakousku. Upozornění vydala i Národní banka Slovenska.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 18 minutami

Europoslanci volají po sankcích proti Rusku za zatčení Navalného

Poslanci Evropského parlamentu dnes vyzvali k potrestání ruských činitelů odpovědných za nedělní zatčení opozičního předáka Alexeje Navalného. V debatě se šéfem diplomacie Evropské unie Josepem Borrellem také požadovali Navalného okamžité propuštění. Borrell upozornil, že případné rozšíření současného sankčního seznamu je v rukou členských zemí EU.

Zdroj: ČTK
před 29 minutami

Místopředsedou Nejvyššího soudu nejspíš bude Petr Šuk. Zeman podle předsedy Angyalossyho akceptoval jeho návrh, ale chce se ještě s kandidátem setkat

Zdroj: ČTK
Další zprávy