O2 si chce pojistit zákazníky. Za smlouvu na dva roky zvýší objem dat na dvojnásobek

ČTK ČTK
24. 1. 2019 12:20
Operátor O2 zvýší od února u svých tarifů Free objem stahovaných dat na dvojnásobek za stejnou cenu. Přidá také nový tarif Platinum s 60 GB dat měsíčně. Zákazníci ale musí uzavřít smlouvu na dva roky. Firma to ve čtvrtek oznámila v tiskové zprávě.
Nové tarify
Nové tarify | Foto: O2

"Více dat za stejnou cenu v nových tarifech ocení zejména zákazníci, kteří nyní využívají tarify s dvěma sty megabajty a 1,5 gigabajtu dat. Ti totiž tvoří sedmdesát procent z těch, kterým měsíční objem dat nestačí," uvedla ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.

Původní nabídka tarifů O2
Původní nabídka tarifů O2 | Foto: O2

Neomezený tarif s pěti sty megabajty dat namísto dosavadních dvou set vyjde na 499 korun, tarif s třemi gigabajty dat pak na 749 korun. Nejvyšší cenový program Platinum s 60 GB je za 2499 korun měsíčně.

Vedle nových tarifů Free určených pro zákazníky, kteří hodně volají a zároveň využívají data, O2 v nabídce nadále zachová tarify O2 Data určené pro mobilní připojení notebooků a tabletů a také pro lidi, kteří mobil používají především k surfování a využívání různých aplikací. Pokračovat bude také v nabídce pro mladé O2 kůl, ve kterých v loňském roce zpětinásobil datový objem beze změny ceny.

 

Právě se děje

před 51 minutami

Labouristé pozastavili členství expředsedy Corbyna, důvodem je antisemitismus

Britští labouristé pozastavili členství svému bývalému předsedovi Jeremymu Corbynovi kvůli jeho komentářům k úřední zprávě, podle níž se tato opoziční strana za Corbynova vedení nedokázala vypořádat s antisemitismem ve svých řadách. Podle zprávy taková selhání navíc zavinila nezákonné obtěžování a diskriminaci. Nový vůdce labouristů Keir Starmer se za to ve čtvrtek omluvil, zatímco Corbyn zprávě vyčetl, že problém z politických důvodů zveličuje.

Corbyn má po dobu vyšetřování pozastavené členství ve straně a v jejím poslaneckém klubu, a to kvůli svým vyjádřením a neochotě je následně odvolat, uvedla agentura Reuters s odvoláním na vyjádření labouristů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy