O2 aréna jako obří hospoda. Podívejte se, kudy teče pivo

O2 aréna jako obří hospoda. Podívejte se, kudy teče pivo
Pivo přijíždí do technických prostor vysočanské O2 areny z deset kilometrů vzdáleného smíchovského pivovaru. Pro fanoušky je připraveno desetistupňové světlé nepasterizované pivo.
Cisterna se hadicí propojí s pevným rozvodem instalovaným v útrobách haly.
Obsluhu zařízení má na starosti Jindřich Ries, který je zaměstnancem Staropramenu již 44 let. Jeho úkolem je i odhadnout, kolik piva bude potřeba.
Pivo je uskladněno v podzemním podlaží O2 areny ve čtyřech hlavních tancích, do nichž se vejde celkem 280 hektolitrů piva.
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
Aktualizováno 2. 5. 2015 14:00
I během mistrovství světa v ledním hokeji budou fandové v O2 aréně pít pivo ze smíchovského Staropramenu.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Parahokejisté narazí ve čtvrtfinále na Rusy

Čeští parahokejisté prohráli i poslední zápas v základní skupině A na domácím mistrovství světa v Ostravě. Kanadě podlehli 0:10, ve skupině obsadili čtvrté místo a ve čtvrtfinále se utkají s vítězem "béčka" Rusy.

Sborná je přitom mužstvo, kterému se Češi před turnajem chtěli pro čtvrtfinále vyhnout. Rusové sice před dvěma lety hráli v nižší divizi, ale po návratu jejich síla budí strach. Po drtivých výhrách nad Slováky, Italy a Nory skončili ve skupině B první bez ztráty bodu a se skóre 34:1.

Český tým zkusí zastavit rozjetou ruskou mašinu ve středu od 20:45 a navázat na postup do semifinále z předchozího ostravského šampionátu v roce 2019.

Druhou čtvrtfinálovou dvojici tvoří Korea, třetí tým ze skupiny A, a Norsko, druhý celek ze skupiny B. Kanaďané a Američané si zajistili přímý postup do semifinále, Slováci a Italové si zahrají o sedmé místo.

MS v parahokeji v Ostravě - skupina A:

Kanada - ČR 10:0 (4:0, 5:0, 1:0)

Branky: 2., 12. a 25. McGregor, 14., 17. a 25. Lavin, 6. a 16. Crane, 23. Jacobs-Webb, 44. Smith.

před 6 hodinami

V Dlouhé Lhotě na Příbramsku hoří výrobní hala. Hasiči vyhlásili 3. stupeň poplachu, na místě je 17 jednotek. Požár je zatím bez zranění

Další zprávy