Nejlepší nápisy ze záchodů: Svatý klozet, mušle v přírodě a kojící koutek pro muže

Obrázek je propracovaný. Jedni v něm mohou vidět směr vykonání naléhavé potřeby. Druzí to, že je WC zavřené a nemá cenu na něj chodit, jako to bylo právě na tomto místě v době pořízení snímku.
Do soutěže o nejlepší ceduli 2018 nám čtenáři poslali na 350 snímků. V září jsme zveřejnili 50 nejlepších z nich, v říjnu nejlepší zákazy a příkazy a nyní pokračujeme ve zveřejnění dalších nejzajímavějších tematických skupin. Podívejte se na nejlepší nápisy vztahující se k velké i malé potřebě.
Nejprve trochu poezie ze zříceniny hradu Rotštejn v Klokočských skalách.
Stručný rým z restaurace U Drsnejch u stanice metra Luka.
Oslavná "poéma" ze záchodku na severní Moravě.
Foto: Archiv Aktuálně.cz
Iva Špačková Iva Špačková
Aktualizováno 9. 12. 2018 13:41
Podívejte se na nejlepší nápisy vztahující se k velké i malé potřebě, které čtenáři poslali v rámci soutěže o nejlepší ceduli 2018.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy