Nejlepší inzeráty na úřadech práce. Podívejte se, jak firmy hledají šéfy za statisíce

Iva Špačková Iva Špačková
19. 7. 2017 6:45
Nemusíte být inženýr ani magistr, abyste mohli šéfovat lidem ve velkých firmám. Musíte hlavně něco umět - a pak vám stačí ukončit školu jako bakalář. Ukazuje to analýza nejlukrativnějších nabídek zaměstnání inzerovaných přes úřady práce. Splnili byste podmínky firem nabízejících práci za více než 100 tisíc měsíčně?
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek | Foto: Reuters

Šéf informačních technologií

  • Název firmy a místo výkonu práce: Skype Czech Republic, Praha 5 Smíchov
  • Charakteristika práce: Plný úvazek, jednosměnný provoz
  • Minimální vzdělání: Bakalářské
  • Další požadavky: Práce s PC, angličtina aktivně
  • Náplň práce: Řídící pracovník v oblasti informačních technologií a činností je zodpovědný za definování a stanovení priorit, scénářů a funkcí a také je přímo odpovědný za svou činnost. Věnuje pozornost celé řadě ukazatelů, včetně spokojenosti zákazníků. Je odpovědný za růst jeho podnikání a je oprávněn rozhodovat o produktech. Spolupracuje s právním, finančním a analytickým oddělením a uvádí výrobky na trh.
  • Mzda: Od 124 500 Kč za měsíc
  • Další informace: Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Právě se děje

Další zprávy