Nejlepší dřevěné stavby v Česku. Uspěla rozhledna i pavilon slonů, podívejte se

Stezka v oblacích.
Kategorie Dřevěné hřiště - malé, vítěz veřejného hlasování: Kamínkové hřiště - Město Rosice
Kategorie Dřevěné hřiště - velké, vítěz veřejného hlasování: Replika hradu Trosky v přírodním zábavním dětském areálu Šťastná země - Tomovy Parky
Kategorie Dřevěné konstrukce - návrhy, vítěz odborné poroty: Schönkirchovský palác Praha - SEMACZ
Kategorie Dřevěné konstrukce - realizace, vítěz veřejného hlasování i odborné poroty: Stezka v oblacích Dolní Morava - Taros Nova
Foto: Nadace dřevo pro život
Ekonomika Ekonomika
3. 4. 2016 14:00
Fotogalerie: Šestý ročník ankety Dřevěná stavba roku, kterou vyhlašuje Nadace dřevo pro život, zná své vítěze. Akce se zúčastnilo 88 projektů v osmi soutěžních kategoriích. O vítězích rozhodovala odborná porota i laická veřejnost, celkem ocenily 12 soutěžních děl. Vítězové si odnesli dřevěný diplom a poukaz na 10 tisíc korun. Částka slouží na podporu činnosti soutěžícího, u hřišť ji ale musí použít na zorganizování dětského dne na vítězném hřišti.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy