Kanceláře střídá on-line. Zjistěte, jak jste se s kolegy zabydleli v digitálním světě

Ekonomika Ekonomika - za podpory: vodafone business
Aktualizováno 14. 10. 2021 9:37
Časy, kdy si malé a střední podniky vystačily s podnikáním a nabídkou služeb v kancelářích a kamenných prodejnách, jsou v nenávratnu. Rozšíření do on-line prostředí se především po pandemii koronaviru ukázalo jako klíčové pro jejich další růst. Aby vše klapalo, je ovšem potřeba se v digitálním světě dobře orientovat. Dokáže to vaše firma? Otestujte se v následujícím kvízu.

Aktualizováno před 17 minutami

Obří slalom v Söldenu vyhrál Švýcar Odermatt, Krýzl byl osmapadesátý

Olympijskou sezonu sjezdových lyžařů zahájil nejlépe Švýcar Marco Odermatt. Bývalý juniorský mistr světa vyhrál na ledovci v Söldenu obří slalom o pouhých sedm setin před domácím Rakušanem Rolandem Leitingerem a oslavil pátý triumf ve Světovém poháru, z toho třetí v této disciplíně. Třetí byl Slovinec Žan Kranjec, český matador Kryštof Krýzl obsadil 58. místo z 71 startujících.

Třicetiletý vicemistr světa z roku 2017 Leitinger, jehož kariéru poznamenala zranění a v minulé sezoně se dostal jako osmý jedinkrát do elitní desítky, vyhrál nečekaně první kolo. Ve druhém však dosáhl až 15. času, zatímco Odermatt byl ve dvou jízdách třetí a šestý.

Francouzský mistr světa Mathieu Faivre pokazil druhé kolo a propadl se z druhé příčky na konečnou jedenáctou. Další Francouz a obhájce velkého křišťálového glóbu Alexis Pinturault byl pátý. Závod v ideálních slunečných podmínkách sledovalo 9800 diváků.