Kam přestěhují vaši firmu? Prohlédněte si nové kancelářské projekty v Praze

Kam přestěhují vaši firmu? Prohlédněte si nové kancelářské projekty v Praze
Administrativní komplex Butterfly má z ptačí perspektivy tvar motýla. Za projektem, který právě roste v Karlíně, stojí společnost AFI Europe.
Nabídne celkem 20 710 metrů čtverečních kancelářských ploch a 1905 metrů čtverečních obchodních ploch. Dokončení se plánuje ke konci roku 2017.
Nedaleko stanice metra Invalidovna staví společnost J&T Real Estate administrativní komplex Rustonka.
První etapa bude dokončena v průběhu roku 2017.
Foto: Sebre
Adam Váchal Adam Váchal
26. 7. 2016 8:11
Na trhu s novými kancelářemi je nyní poptávka vyšší než nabídka. Přestože mají firmy díky příznivé ekonomické situaci zájem se stěhovat do lepšího, developeři letos v Praze dokončí podle průzkumu Prague Research Forum pouze 39 600 metrů čtverečních nových kancelářských ploch. To je přibližně pětkrát méně ve srovnání s loňským rokem. V tomto ohledu jde o nejnižší číslo za posledních patnáct let. Příští rok však přinese výrazné zlepšení, developeři plánují dokončit hned několik velkých projektů. Podívejte se na výběr těch největších.
 

Právě se děje

před 9 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy