Hypoteční banka má nového ředitele, Sadila střídá Feix

ČTK ČTK
29. 5. 2017 14:40
V čele Hypoteční banky, která patří do skupiny ČSOB, je od minulého týdne pětačtyřicetiletý Jiří Feix. Nový generální ředitel a předseda představenstva vystřídal ve funkci Jana Sadila, který po 13 letech vedení banky přešel v dubnu do představenstva ČSOB. Informaci serveru iHNed.cz potvrdila mluvčí Hypoteční banky Marie Mocková. Feix v ČSOB pracuje od roku 1995. Poslední dva roky v ČSOB vedl útvar spotřebního financování. Představenstvo Hypoteční banky bude tímto krokem kompletní. Feix doplnil vrchního ředitele pro oblast obchodu Vlastimila Nigrina a vrchní ředitelku pro oblast finance a rizika Michaelu Lhotkovou.
Jiří Feix
Jiří Feix | Foto: Hypoteční banka
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy